Balık Keçi Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Balık Keçi Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Balık Keçi Burcu genel özellikleri

İşte hem Balık hem de Keçi Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: İnanırım, güvenirim

Elementleri: Su, Jüpiter – Neptün, Değişken / Negatif, Ateş, Yang

Balık Keçi Burcu genel özellikleri

Aşırı duygusal, güçlü, dayanıklı, bağımsız, tuhaf, şehvetli, özgürce hareket eden, hisleri kuvvetli, yaratıcı, kalıplardan hoşlanmayan, her şeyi gören, duyan, koklayan, hisseden, gördüğünü her şeyiyle anımsayan, sanatçı, yüksek kalite, duyguları özümseyen, düşünen, uygulayan, göçebe ruhlu, rutinden hoşlanmayan, saç şekilleri başarısız olan, kıyafetleri göz alıcı ya da pasaklı olan, eleştirileri küçümseyen, istedikleri şekilde yaşayan, kuralları dikkate almayan, aykırı, uyum içinde yaşayan kombinasyon.

Balık Keçi Burcu aşk hayatı

Aşktan kurtulması kolay olmayan, uzun süreli ilişkilerden kaçınan, her şeyiyle ilgilenebilecek bir sevgiliye ihtiyaç duyan, roman yazacak kadar tutkuyla seven, sadakatsiz olabilen, planlı olmanın gerekliliğini anlamayan, rutin sevmeyen, boyun eğmeyen.

Balık Keçi Burcu ev ve aile hayatı

Durulmaya başladığı zamanda aile hayali kuran, elinden her iş gelen, tamir işlerinde iyi, göze hoş gelen mobilyaları tercih eden, materyalist olabilen, tiyatral tarzda giyinebilen, ebeveyn olarak çocuklarına aşırı bağlı, kolayca sinirlenen, sempatik tavırlardan uzaklaşan, sanatçı ruhlu, müdahaleci, gürültücü, katlanılması zor.

Balık Keçi Burcu iş hayatı

Yaratıcı işlerde başarı kaydeden, seyahat etmeye ihtiyaç duyan, özgür olması gereken, rutinden hoşlanmayan, sanatçı ya da mükemmel problem çözücü olabilen, karamsarlığını kontrol edebilirse yeteneklerini kullanabilen, patron olarak ileri görüşlü, ne olup bittiğini açıklığıyla gören, otoriter, insanları idare edebilen.

 

Balık Fare Burcu Özellikleri
Balık Öküz Burcu Özellikleri
Balık Kaplan Burcu Özellikleri

Balık Tavşan Burcu Özellikleri
Balık Ejderha Burcu Özellikleri
Balık Yılan Burcu Özellikleri
Balık At Burcu Özellikleri
Balık Maymun Burcu Özellikleri
Balık Horoz Burcu Özellikleri
Balık Köpek Burcu Özellikleri
Balık Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın