Belçim Bilgin Kördüğüm’den Ayrılıyor Çünkü…

Belçim Bilgin Kördüğüm dizisinden ayrıldığını Instagram hesabından duyurdu. Ünlü oyuncu çocuklarıyla beraber Londra’da yaşamaya hazırlanıyor.

Belçim Bilgin Kördüğüm'den neden ayrılıyor

Dün akşam Fox TV’de yayınlanan Kördüğüm dizisinin ardından Belçim Bilgin Instagram hesabından paylaşım yaparak diziden ayrıldığını duyurdu. İkinci sezonun ilk bölümünde de İbrahim Çelikkol ile birlikte başrolde olan ve dizide Naz karakterini canlandıran güzel oyuncu Kördüğüm’den ayrıldığını şöyle açıkladı:

Belçim Bilgin Instagram Kordüğüm'den ayrılacağını açıkladı

“Her şey böyle başlamıştı” diye başlayan bir veda, aslında belki de başlangıç mesajı yazmıştı çok sevdiğim dostum; gerçekten de öyle… Bir sürü hayalle yollara düşüp, İtalya’da tanışmıştık Naz’la ve tam da böyle başlamıştı her şey. Güzel bir havada, bir top İtalyan dondurması en lezzetlisinden, yeni bir hayata nefes vermenin inanılmaz heyecanı! Ama işler düşlediğimiz gibi gitmedi ve Naz’ın hikayesi beni de birlikte çalıştığım yaratıcı ekibimizi de mutlu etmeyen bir “kördüğüm”‘e döndü. Biz de zorlamadan birbirimize karşı sevgi ve saygı çerçevesinde bu proje özelinde veda etmeye karar verdik. Size, kendime, iş arkadaşlarıma, işime olan saygım esastır… En kısa zamanda başka projelerle karşınıza çıkmak için sabırsızlanıyorum… Sizi çok özleyeceğim, sevgilerimle, saygılarımla…”

Belçim Bilgin, geçtiğimiz aylarda eşi Yılmaz Erdoğan’la konuşarak kariyerine Londra’da devam etme kararı almıştı. Ünlü oyuncunun çocuklarıyla beraber Londra’ya yerleşmesi bekleniyor.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Kördüğüm dizisinden ayrıldığını duyuran Belçim Bilgin‘in Yeni Astroloji burcu Kova Köpek. Güzel oyuncunun doğum tarihi ise 31 Ocak 1983.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın