Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan Sessiz Sedasız Boşandı!

Boşanacaklarına dair haberlerin ardı arkası kesilmeyen Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan çiftinin sessiz sedasız boşandı.

Yılmaz Erdoğan Belçim Bilgin boşandı

Belçim BilginYılmaz Erdoğan çiftinin boşanmasının nedeni farklı şehirlerde yaşama isteği gösteriliyor. Erdoğan geçtiğimiz yıl İstanbul’dan ayrılıp Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde yaşamaya başlamıştı. İstanbul’da oğluyla tek kalan Belçim Bilgin ise kısa süre önce FOX TV’deki dizisi Kördüğüm’den ani bir kararla ayrılarak Londra’ya yerleşmişti.

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un haberine göre, boşanma haberleriyle sık sık gündemde olan çift evlerini ayırmasının ardından evliliklerini de bitirdi. Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin’in bu kararı şimdilik herkesten sakladığı, 10 yıllık evliliklerini ise dostça bitirdiği söyleniyor.

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin neden boşandı

Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan çifti 2006 yılında evlenmiş 2009 yılında ise oğulları Rodin’i kucaklarına almıştı.

Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan’ın burç uyumu

Sessiz sedasız boşandıkları ortaya çıkan Akrep Keçi Burcu Yılmaz Erdoğan ile Kova Köpek Burcu Belçim Bilgin’in burç uyumu yüzde 54. Bu orana göre, ikilinin zolansa da birbirleriyle iletişim kurmayı başarabilmesi çok manidar.

4 Kasım 1967 doğumlu olan Yılmaz Erdoğan’ın Yeni Astroloji Burcu Akrep Keçi. Eşi Belçim Bilgin ise 31 Ocak 1983 doğumlu bir Kova Köpek Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın