Berkay’dan Eşine Lüks Doğum Günü Sürprizi

Berkay, 24 yaşına giren eşi Özlem Ada Şahin’e, lüks bir doğum günü sürprizi hazırladı.

Berkay Şahin eşi Özlem Ada Şahin'e doğum gününde bakın ne aldı

Geçtiğimiz Ağustos ayında Özlem Ada Şahin ile evlenen Berkay önceki gün eşinin doğum gününü lüks bir hediyeyle kutladı. 24 yaşına basan model eşinin lüks hediyesini Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Özlem Ada Şahin, eşi Berkay’ın doğum günü için kendisine satın aldığı, yaklaşık değeri 100 bin liralık, Volkswagen Beetle marka bir otomobilin fotoğrafını yayınlayıp, eşine teşekkür etti.

Berkay Şahin eşine doğum günü hediyesi

Konser öncesi, Instagram’dan eşinin doğum gününü kutlayan ve balonlarla süslenmiş bir araba hediye eden ünlü şarkıcı, evlenmeden önce eşi için “30 Ağustos 2016 canım karım… 29 Ekim doğum günün 30 Ağustos da evlilik yıldönümüz oldu. Şanslı bir adamım dünyada zor bulunan bir meleği ansızın yakaladığım için… Artık bana bir şey olmaz benimle nefes aldığın sürece seni seviyorum…” demişti.

Eşine doğum günü hediyesi olarak lüks bir araba satın alan Berkay’ın Yeni Astroloji Burcu Oğlak Horoz, doğum tarihi 29 Aralık 1981. Ünlü şarkıcının eşi Özlem Ada Katipoğlu ise 29 Ekim 1991 doğumlu bir Akrep Keçi Burcu.

Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile Canlı Yayında
Kahve Muhabbet
  
Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile ilgili bugün Tv8'de canlı yayında hangi açıklamalarda bulunacak? Aşkım Kapışmak ...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın