Biraz Dondurmaya Ne Dersiniz?

Lezzeti ile gönüllerde taht kuran Özsüt’ün 16 çeşit dondurmasının da yer aldığı ‘2015 Yaz Menüsü’ çıktı. 

1 Haziran itibariyle yaz menüsüne geçecek olan Özsüt; pastaları, dondurmaları, geleneksel tatlıları, hafif atıştırmalıkları ve buz gibi nefis içecekleri ile yazınızı renklendirecek.

Dondurma mı yesek?

Ozsut-dondurma-2015-yaz (3)

Yaz aylarının gözdesi dondurmayı Özsüt’te yemenin farklı bir keyfi var. Böğürtlenli dondurmadan karamelliye, çilekli ve limonluya uzanan 16 çeşit tadıyla Özsüt damak tadınızı şenlendirecek.

Başrolde minik pastalar

Ozsut-dondurma-2015-yaz (2)

Özsüt’ün bu yılki yaz menüsünün başrolünde, menüye ilk kez eklenen mini pastalar yer alıyor. Fransız mutfağını selamlayan Profiterollü Pasta, yaza uygun rengarenk Meyve Küpü, yemeye kıyamayacağınız Muzlu Kirpi, ekşimtırak ferahlığıyla Limonlu Pasta, şık görünümüyle Çikolata&Frambuaz ve pirinç patlaklı Crunch Pasta… Bu pastaların kısa süre içinde geniş birer hayran kitlesi edineceğine şüphe yok.

Özsüt mutluluk dağıtıyor

Özsüt, Osmanlı Sarayı’nın enfes tatlılarının lezzet sırlarını, Fransa’nın modern tatlıcılık yaklaşımı ile birleştiriyor. İşinin ehli ustaları Özsüt menüsündeki her tarifi ilk günkü lezzetinden ödün vermeden, en iyi malzemelerle ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan hazırlıyor. Her mevsimde menüsüne eklediği yepyeni lezzetleri ile, Özsüt’te mutluluk sürekli artıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.