Boğa Fare Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Boğa Fare Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Boğa Fare Burcu genel özellikleri

İşte hem Boğa hem de Fare Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sahip olurum, kural koyarım

Elementleri: Toprak, Venüs, Sabit / Pozitif, Tahta, Yin

Boğa Fare Burcu genel özellikleri

Tesadüflere açık, zeki, dayanıklı, çelik gibi sinirleri olan, doğuştan üstün, erken yaşta mal varlığı edinen, coşkulu, kurnaz, kararlı, iradeli, deha, taktik yapan, düşman edinebilen, intikam duygularını sergilemeyen, aklından ne geçirdiği anlaşılmayan, hızlı hamle yapan, hafızası güçlü, alçakgönüllü, önem verdiklerine korumacı, ihtiyacı olanlara yardım eden, ağırbaşlı, güzel bir izlenim bırakan, dikkatli, ölçülü, yakınına eğlenceli.

Boğa Fare Burcu aşk hayatı

Sadakatli, kararlı, duygularını yüksek yaşayan, cilveleşmekten hoşlanmayan, gerçek aşkın peşinde olan, doğallıktan etkilenen, sevgilisiyle aşırı alakalı, kıskanç, doyumsuz.

Boğa Fare Burcu ev ve aile hayatı

Geleneksel ve modern tasarımlardan hoşlanan,  iş dışında ailesinin yanında olan, ailesinin etrafında dört dönen, sevdiği şeyleri yapmaları için fırsat yaratan, patronluk yaklaşımı olan, ılımlı.

Boğa Fare Burcu iş hayatı

Her işte çalışabilen, sorumluluk bilinci gelişkin, sezgileri güçlü, parayı seven, sürekli meşgul, sürekli çalışan, patron olmak için doğan, katı bir patron olan, sevilen ve saygı duyulan, ağırbaşlılığını koruyan, mesafe koyan, gülümseyen, ince davranan.
Boğa Öküz Burcu Özellikleri
Boğa Kaplan Burcu Özellikleri
Boğa Tavşan Burcu Özellikleri
Boğa Ejderha Burcu Özellikleri
Boğa Yılan Burcu Özellikleri
Boğa At Burcu Özellikleri
Boğa Keçi Burcu Özellikleri
Boğa Maymun Burcu Özellikleri
Boğa Horoz Burcu Özellikleri
Boğa Köpek Burcu Özellikleri
Boğa Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın