Bomba İddia! Cem Yılmaz ve Ebru Şallı Aşkı Bitmedi

Kısa süre önce ayrıldıklarını söyleyen, Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ilişkisinin devam ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ilişkisi devam ediyor

Çeşme kaçamağı sonrası yollarını ayıran Cem Yılmaz ve Ebru Şallı’nın, aslında ayrılmadığı, ilişkilerinin gündeme gelmemesi için birlikte görünmeme kararı aldıkları iddiası ortaya atıldı. Söylentilere göre ikilinin ilişkisi hala devam ediyor.

Geride bıraktığımız yaz Çeşme’de birlikte görüntülenen ardından Bodrum’da tatil yapmaya devam eden Cem Yılmaz ve Ebru Şallı‘nın aşk yaşadığı ortaya çıkmış, ancak ikili bu ilişkiyi kabul etmemişti. Ayrıldıkları konuşulan çiftin aslında ilişkilerinin devam ettiği ortaya çıktı.
Cem Yılmaz burcu, Ebru Şallı burcu
Sadece, Cem Yılmaz ve Ebru Şallı çiftinin bu süreçte, Sinan Akçıl gibi birileri daha çıkıp, mektup yazmasın diye çok dikkatli olduğu ve yan yana fotoğraf daha vermediği iddia edildi.
İlişkilerinin Cem Yılmaz ile devam ettiği iddia edilen Ebru Şallı’nın Yeni Astroloji Burcu Oğlak Ejderha, doğum tarihi ise 15 Ocak 1977. Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 doğumlu bir Boğa Öküz Burcu.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın