Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Başlıyor!

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Yakında Tv’de! Dizinin İlk Fragmanı Sosyal Medyada Gündeme Oturdu. Dizinin İlk Bölümün Yayınlanması İçin Geri Sayım Başladı!

“Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı dizi yayınlanan ilk fragmanıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin başrollerini Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun üstlendiği dizi Atv’de ilk fragmanını yayınladı.

Bu şehir Arkandan Gelecek Dizisi Birinci Bölüm Fragmanı:

Yeni Sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ilk bölüm için geri sayıma başladı.  Dizide boks şampiyonunu canlandıracak Gürkan Uygun yeni karakteriyle çok konuşulacağa benziyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi konusuyla seyircileri heyecanlandıracak. Henüz dört yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve bu acı olaydan sonra hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin (Kerem Bürsin) yıllar sonra İstanbul’a zorunlu gelişi ve  hayatının aşkı Derin’le tanışmasını konu alıyor.

Çağrı Lostuvalı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizisi hakkında şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Genç Kızların sevgilisi Kerem Bürsin ise oyunculuğuyla yine büyülüyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Başrol Oyuncuları:

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Oyuncuları

Kerem Bürsin

4 Haziran 1987 doğumlu genç oyuncu Kerem Bürsin Hollywood-Türk yapımlarında İngilizce,Türkçe çift dille oyunculuk yapmaktadır. Ünlü Oyuncunun Yeni Astroloji burcu İkizler Tavşan.

Leyla Lydia Tuğutlu 

29 Ekim 1989 doğumlu olan güzel yıldız Berli’de doğmuştur.  İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Es-Es Dizisi’nde İrem karakterini canlandırdı. Atvde yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmşıtır. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaşmıştır.Şuan ise Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini canlandırmaktadır. Güzel oyuncunun Yeni Astroloji burcu Akrep Yılan.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın