Burçlara Göre Sevgili Bulma Rehberi!

Burçlara göre sevgili bulma rehberini karıştırdınız mı?

KOÇ BURCU

Kırılgan olmayan bir sevgili ister Koç burcu, dış görünüme önem verir ve ilgi çekmeyi de başarır. Savaşmaya değecek bir ilişki arar. Kovalamaktan kaçınmaz. Bir Koç’un kalbinin anahtarını almak istiyorsanız, zaman zaman bazı durumları onu reddetmeyi ve sıkmamayı öğrenmelisiniz. Ne de olsa kaçan kovalanır, bunu siz de biliyorsunuz.

koc-burcu-sevgili

BOĞA BURCU

Boğa burcu,  zevkine pek bir düşkündür. İlişkisinde de aynı tutumu sergiler. Romantiktir ve güvenmeyi ister. Güvenilir, huzur dolu, iyi yemek yapabilen ve zevklerinize düşkünseniz Boğa burcu ile aradığınız  aşk kapınızda. aşk kapınıza dayanabilir.

boga-burcu-sevgili

İKİZLER BURCU

İkizler burcu, renkli dünyasına uyum sağlayabilecek, onunla uzun sohbetler edebilecek, ona sürprizler yapabilecek  birini arar. Onu etkilemek için masum, pasif olmayan, biraz da romantik biri olmanız yeterli.

ikizler-burcu-sevgili

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu hassasiyetini değerlendirebileceği, çocuğu gibi sevebileceği bir sevgili arar. Gönlünü çalmak için onun peşinden koşmanız gerek; çünkü o adım atmayacaktır. Beğenilmeyi sever; dokunulmak, sevilmek, hayranlık duyulmasını ister. Bu yüzden ona güvenin ve bunu ona belli edin.

yengec-burcu-sevgili

ASLAN BURCU

Aslan burcu lüksü sever. Bu yüzden maddi açıdan güçlü ve bonkör kişiler onun için idealdir. Kendini el üstünde tutan bir eş arar. Bir Aslan’ ı kazanmak için ona hayran olduğunuzu belli edin ve ona değerli hediyeler alın.

aslan-burcu-sevgili

BAŞAK BURCU

Başak burcu mükemmel olanı ister. Temiz, bakımlı, kibar biri onun gönlünü çalabilir. Aynı zamanda onun kalbini fethetmek için kibar, karşısındakine özel olduğunu hissettiren ve dakik davranmanız yerinde olacaktır.

basak-burcu-sevgili

TERAZİ BURCU

Terazi, aşka aşık bir burçtur ve sonradan defalarca aynı kişiye aşık olabilir. Aslında onun için öncelik kendisinin aşık olmasıdır. Peşinden koşmayı, peşinde koşturmaktan daha çok sever. Sadece dikkat çeken biri olmanız yeterli olacaktır.

terazi-burcu-sevgili

AKREP BURCU

Akrep burcu içsel dünyasını keşfetmeye çalışır ve derin bir karakterdir. Bu yüzden kendine çok benzeyen birini ister. Eğer onunla aynı kişiliğe sahip değilseniz sizinle ilgilenmeyebilir. Gerçek hisler ve aranızdaki benzerlikler gönlünü çelmenize yardımcı olacaktır.

akrep-burcu-sevgili

YAY BURCU

Yay burcu sevgili olmaktan önce karşısındaki kişiyle arkadaşlık kurmayı tercih eder. Eğer bu ilişkiyi gerçekten istiyorsanız, ilk adımı onun atmasına izin verin. Çünkü o, özgür olabileceği, macera dolu ve heyecanı sönmeyen bir ilişkide mutlu olacaktır.

yay-burcu-sevgili

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu yanlış kişilere aşık olmayı çok iyi becerir. Yaşadığı bu yanlışlardan güven problemi yaşamaya başlar. İlişkisinde her zaman güven arar. Dolayısıyla onun güvenini kazanmaya çalışın.  Beraber iyi vakit geçirebileceğinizi, ve onun hafif baskıcı yapısını kabullenebileceğinizi gösterin.

oglak-burcu-sevgili

KOVA BURCU

Kültürlü ve eğlenceli biriyseniz, Kova burcunun ilgisini çekebilirsiniz. Bu karakter insani değerler bakımından iyi birini ister. Ağırbaşlı, sakin, merhametli biriyseniz, onun gönlünü fethedebilir ve onu heyecanlandırabilirsiniz.

kova-burcu-sevgili

BALIK BURCU

Balık burcu için önemli olan ruh eşini bulmaktır. Üzerine fazla düşmeden ilgisini belli edecek, onu çekip çevirecek, romantik biri onun gönlünü fethetmeyi başaracaktır.

balik-burcu-sevgili

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın