Burçların Evlilik Hayatlarında Hoşlanmadıkları Davranışlar

Koç Burcu

Özgürlüğüne düşkün olan Koç burçları evlilik hayatında kısıtlanmaktan pek hoşlanmaz. Eşinin ona inanmayan tavırlar sergilemesi ve sorgulaması, özellikle de kıskanmasından nefret eder. Çapkın olan bu burç, gereksiz tartışmalardan da uzak durmayı yeğler.

Koç-Burcu

Boğa Burcu

Geleneksel bir aile anlayışı sürdürmeyi tercih eden Boğa burcu, sadakatsizliğe tahammül edemez. Evliliğine ve evine karşı ilgisiz davranan sorumsuz bir eşle asla anlaşamaz. Gereksiz harcama yapmaktan hoşlanmayan Boğa burcu, eşinin kendisine karşı ilgisiz davranışları karşısında eşinden soğur.

boğa-burcu

İkizler Burcu

Evlilik hayatını pek de benimseyemeyen İkizler Burcu, şikayetçi tavırlardan ve sürekli kısıtlama yapılmasından pek hoşlanmaz. Düşüncesizlikten ve saçma sorulardan hoşlanmadığı gibi  iyi bir evlilik yapabilmesi içinde yenilikçi ve duyarlı tavırlarla yaklaşılmasını bekler.

İkizler-burcu

Yengeç Burcu

Evcimenliği ile tanınan Yengeç burcu iyi bir eş olma potansiyeline sahiptir. Naif bir yapıya sahip bu burç, eşinden çocuklarına iyi bir ebeveyn olmasını bekler ve çocuklarına karşı ilgisiz olunduğu zaman evliliğini bitirme noktasına getirebilir.

Yengeç-burcu

Aslan Burcu

Lider özellikleri taşıyan bu burç, eşinde de liderlik vasfı arar. Gereksiz kaprislerden nefret eder. Bakımlı ve düzenli bir eş isteyen Aslan burcu, saygısız ve eleştirel tavırlı hal ve hareketlerden hiç hoşlanmaz. Evlilik içinde alınan tüm kararların ortak alınması beklentisindedir.

Aslan-Burcu

Başak Burcu

Titizliği ile bilinen Başak burcu, yerine getirilemeyen sözler verilmesinden nefret eder. Evlilik hayatında da planlı ve düzenli olan bu burç; kendisine bakmayan, temizliğine önem vermeyen bir eşle asla anlaşamaz. Bekletilmekten hiç hoşlanmayan Başak burcu dakik ve detaycıdır.

Başak-Burcu

Terazi Burcu

Oldukça kibar olan Terazi burcu, eşinden her zaman saygı ve nezaket bekler. Aşağılanmaktan hiç hoşlanmazlar. İhaneti kabullenemeyen terazi burçları, sakin ve huzur dolu bir evlilik hayali kurarlar. Eşlerinden kibar davranmasını ve güzel sözler söylemesini beklerler.

Akrep Burcu

Gizemli ve sır dolu bir ilişkiyi sevmeyen Akrep burcu, eşinin ona yüzde yüz açık olmasını ister. Dürüst ve içten olmayan tüm yapmacık davranışları sezebilir. Bu burcun en nefret ettiği durum ise ihanettir. Kontrolcü kişiliğinden dolayı evin reisliğini elinde tutmaktan hoşlanan akrep burcu, evliliği süresince ortak kararlar almayı beceremez.

Akrep Burcu

Yay Burcu

Özgürlüğüne düşkün Yay burcu, önyargısız yapısından dolayı sorgulayan ilişiklerden pek hoşlanmaz. Kültürlü ve entelektüel kişiliğe sahip olan Yay burçları, eşinin bilgili ve kültürlü olmasını, yeniliklere açık ve kendini yetiştirme kabiliyeti olmasını bekler. Monoton bir evlilik hayatı onu boğabilir.

Yay-Burcu

Oğlak Burcu

Tutucu bir burç olan Oğlak burcu ahlaki değerlerine çok bağlıdır. Güvenini sarsan herhangi bir hareket onun evliliğe olan inancını zedeler. Kurallarına aşırı bağlılığından dolayı, kurallarına uyulmaması ve gereksiz harcamalar yapılması bu burcun tahammül noktasını zorlayacaktır.

oğlak-burcu

Kova Burcu

Özgür ruhlu Kova burcu, sıra dışı eş seçiminden yanadır. Eşlerinin sıradan olması onları mutsuz eder. Yalanı asla kabullenemeyen Kova burcu, kıskançlık, gereksiz tartışmalar ve sürekli ilgi gösterilmesinden de nefret eder.

Kova-Burcu

Balık Burcu

Duygusal ve aşırı romantik Balık burcu, eşini gerçekten seviyorsa her şeyine katlanır. İlgi ve sevgi onun evliliğinin temelini oluşturur. Eşini kırmamak onu üzmemek için sürekli alttan almayı kabul eden Balık burcu, evliliğindeki tartışmaları sakinliğiyle yumuşatır.

Balik-Burcu

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.