Burcu Binici, Ahmet Kayakesen’in İhanetini İfşa Etti

Burcu Binici, sevgilisi Ahmet Kayakesen ile Yazmeen Baker’in ihanetini affetmedi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından ikiliyi ifşa etti.

Burcu Binici Ahmet Kayakesen ayrıldı

Burcu Binici, sevgilisi Ahmet Kayakesen’den ihanet nedeniyle ayrıldı. Ünlü oyuncu sevgilisinin tavırlarından şüphelenip Whatsapp’ını karıştırınca, Kertenkele dizisindeki rol arkadaşı Yazmeen Baker’le olan ilişkisini öğrendi. Ardından ise ihaneti sosyal medya aracılığıyla herkese duyurmayı tercih etti.

Ahmet Kayakesen Burcu Binici'yi aldattı

Burcu Binici Instagram hesabına”Ahmet Kayakesen’le olan ilişkim Kertenkele dizisinde oynayan rol arkadaşı Yazmeen Baker’le aldatmasından dolayı bitmiştir” yazdı.

Burcu Binici sosyal medyadan ihaneti duyurdu

Burcu Binici: “Aynı evde yaşıyorduk. Son bir aydır set saatleri sürekli uzuyordu. Değişik, gizemli hareketler sergiliyordu. Şüphelendim, WhatsApp’ına girdim. Meğer o kadınla otel odalarında buluşuyormuş” dedi. Aldatıldığını öğrenince fenalık geçirip bayıldığını ve geceyi hastanede geçirdiğini anlatan Burcu Binici, “Ablası da hastaneye geldi. Sonra eve geçip Ahmet’in eşyalarını topladık. O sırada Ahmet geldi. Ablası bile ‘Sen nasıl bir adamsın! Allah seni kahretsin’ dedi ona. Canım çok yanıyor” dedi.

ahAhmet Kayakesen Yazmeen Baker ile aşk yaşıyor

Sevgilisi Ahmet Kertenkele ile Yazmeen Baker’in ihanetini ifşa eden Burcu Binici’nin Yeni Astroloji Burcu Yengeç Kaplan, doğum tarihi ise 6 Temmuz 1986.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın