Burcu Binici, O İhaneti Canlı Yayında Anlattı!

Burcu Binici, canlı yayında, sevgilisi Ahmet Kayakesen’in Kertenkele dizisindeki rol arkadaşı Yazmeen Baker’le kendisini nasıl aldattığını anlattı.

Burcu Binici Ahmet Kayakesen Yazmeen Baker ihanetini anlattı

Burcu Binici, evlilik hazırlıkları yaptığı sevgilisi Ahmet Kayakesen’in kendisini rol arkadaşı Yazmeen Baker’le nasıl aldattığını Duymayan Kalmasın programına bağlanarak açıkladı. Programa önce Yazmeen Baker bağlanarak, aldatma olayının olmadığını, dizinin şehir dışındaki çekimlerinden dolayı Kayakesen’le aynı otelde kalmak zorunda kaldığını söyledi.

Yazmeen Baker aldatma iddiası

Binici’nin  durumu abarttığını, Kayakesen’e sadece diziyle ilgili mesajlar attığını anlatan Baker, bu olayın ardından Burcu Binici’nin kendisine telefon açtığını hatta sevgilisi Kayakesen’in yüzünü tırmaladığını da sözlerine ekledi.

Burcu Binici canlı yayında ihaneti deşifre etti

Burcu Binici sevgilisi Ahmet Kayakesen

Konuşmaların ardından canlı yayına bağlanan Burcu Binici ise Yazmeen Baker’in açıklamalarına oldukça şaşırdığını dile getirerek “Ahmet aralarında bir ilişki olduğunu kabul ettikten sonra bu hanımefendi neden hâlâ bu şekilde konuşuyor anlamak mümkün değil” dedi. Yaşananlardan dolayı çok rahatsız olduğunu söyleyen güzel oyuncu, aldatılma olayını sosyal medya hesabından açıkladıktan sonra, aralarında ünlü isimlerin de olduğu pek çok kadın tarafından destek mesajları aldığını söyledi.

Sevgilisi Ahmet Kayakesen ile Yazmeen Baker’in kendisine nasıl ihanet ettiğini canlı yayında anlatan Burcu Binici’nin Yeni Astroloji Burcu Yengeç Kaplan, doğum tarihi ise 6 Temmuz 1986.

Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile Canlı Yayında
Kahve Muhabbet
  
Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile ilgili bugün Tv8'de canlı yayında hangi açıklamalarda bulunacak? Aşkım Kapışmak ...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın