Burcu Esmersoy İmzalı 2015 Mezuniyet Modası

Ekranların sevilen ismi Burcu Esmersoy ve ünlü haute couture tasarımcısı Fidan Şimşek, “Mezuniyet Koleksiyonu” için biraraya geldi. Lidyana.com için özel olarak hazırlanan koleksiyon, Burcu Esmersoy ve Fidan Şimşek’in birlikte seçip tasarladıkları abiye elbiselerden oluşuyor.

burcu esmersoy III

Modanın deneyimli ismi ile TV ekranlarının sevilen ismini bir araya getiren bu özel tasarım abiye koleksiyonun çekimleri ise Grand Tarabya Oteli’nde gerçekleşti.

burcu esmersoy II

Konuya ilişkin olarak konuşan Burcu Esmersoy, “Fidan Şimşek ile birlikte seçip hazırladığımız bu koleksiyon, gerçekten çok özel ve iddialı tasarımlardan oluşuyor.

burcu esmersoy V

Sınırlı tasarımlardan oluşan şık bir koleksiyon tasarladık. Dolayısıyla bizim için çok önemli bir yeri olan bu tasarımların, Lidyana.com müşterileri arasında da çok özel bir yere sahip olacağını düşünüyorum” dedi.

burcu esmersoy

Fidan Şimşek ise ”Burcu Esmersoy’la birlikte çok güzel bir koleksiyona imza attık. Büyük bir titizlikle seçip hazırladığımız bu sınırlı ve özel Mezuniyet Koleksiyonu gerçekten çok iddialı ve farklı bir koleksiyon oldu”  dedi.

Fidan+Simsek_Burcu+Esmersoy

Fidan Şimşek ve Burcu Esmersoy

burcu esmersoyy
burcu esmersoy 1
burcu esmersoy +
burcu esmersoy IV

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.