Cem Yılmaz, Ebru Şallı Haberlerine Ateş Püskürdü!

Cem Yılmaz, Ebru Şallı ile ilgili hakkında çıkan haberlere sosyal medyadan ateş püskürdü.

Cem Yılmaz Twitter hesabından Ebru Şallı hakkında köpürdü

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bugün Twitter hesabından Ebru Şallı ile hakkında çıkan haberlere sert bir dille açıklık getirdi. Önceki akşam İkimizin Yerine filminin galasına  katılan ve aşk hayatıyla ilgili sorular sorulduğunda Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” şarkısını mırıldanan ünlü komedyen adeta gazetecilere köpürdü.

Cem Yılmaz yaşanan tüm olayların ardından, “Bugün yer alan haber uydurmadır, zorlamadır. Kendi zorlama haberine, yorumları ile bir de köşe yazısı da aradan çıkarmış hazret… Halbuki bir film galasındaki bu soru cevabın  videosu da var… Ama bir aydır oynadıkları oyun tatlı geliyor demek ki.. Ben sevenlerimi bilgilendiriyim; ben bu arkadaşların resmettiği gibi değilim. Varsın takipçileri öyle bilsin ne olacak 🙂 Canı öyle istiyor diye haber yapmakla ne kazanılıyor acaba? Aynı maaş değil mi neticede? Ya da değil mi?” şeklinde tweetler attı.

Cem Yılmaz Twitter sinirlendi

Cem Yılmaz Twitter

Cengiz Semercioğlu ise Yılmaz’a “Biliyor musun “Ateş ve Unut” haberini bir tek Hürriyet Kelebek görmedi…” diye cevap verince, ünlü komedyen “E sen magazini çalıştığın kurumdan okumuyorsun demek! Bu da bi samimiyet 🙂 git burdan Cengiz.”diyerek karşılık verdi.”

Twitter hesabından hakkında Ebru Şallı ile ilgili çıkan haberleri sert bir dille eleştiren Cem Yılmaz’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Öküz, doğum tarihi ise 23 Nisan 1973.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın