Cem Yılmaz, Ebru Şallı’yı Ahu Yağtu ile…

Cem Yılmaz, Ebru Şallı’yı Ahu Yağtu ile kıskandırıyor mu? Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu yeniden nikah masasına mı oturacak? Ebru Şallı bu haberlere ne diyecek? İşte cevap;

Geçtiğimiz akşam arkadaşı Ozan Güven’in DJ performansını eski eşi Ahu Yağtu ile dinlemeye giden Cem Yılmaz kafaları karıştırdı. Cem Yılmaz ve Ebru Şallı‘nın ayrılıkları kulislerde konuşulurken Cadılar Bayramı’nda birlikte olduklarına dair fotoğraf yayınlayan ikili yine sessizliğini koruyor.

Ebru Şallı’yı kıskandırmak için…

Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu ile Ozan Güven’i dinlemeye gitmesini bir çok magazin haberi yorumcusunun kanaati Ebru Şallı’yı kıskandırmak için yapıldığı yönünde. Nedeni ise; Ebru Şallı’nın geçtiğimiz günlerde Arda Turan’la mesajlarının sosyal medyada yayınlanması. Peki o mesajlarda neler konuşulmuştu? İşte Arda Turan’ın Ebru Şallı‘ya attığı o mesajlar!

arda turan ebru şallı mesajları

Ebru Şallı bu olayın ardından hemen yazılı bir açıklamada bulundu ve sosyal medya hesaplarının hacklendiğini belirtti. İşte o açıklama;

ebru şallı hacklendi

Bakalım Ebru Şallı’nın bu açıklaması Cem Yılmaz’ı ikna edebilecek mi? Akıllarda bir başka soru ise Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz tekrar evlenecek mi?

 

 

 

 

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın