Cinsel Hayatı Canlandıran 6 Dekor Önerisi

Cinsel hayatı canlandıran 6 dekor önerisi önerilerini dikkate alarak hem evinizi hem de seks hayatınızı renklendirin.

Cinsel hayatı canlandıran 6 dekor evinizi güzelleştirmekle kalmayıp seks hayatınızı renklendirip, daha özgüven sahibi ve daha rahat bir birey olmanıza yardımcı olacak. Nasıl mı? Vücudumuzdaki mevcut cinsel enerjiyi dengelemenin bir yolu da özellikle yatak odamızda tüm duyularımıza hitap eden bir ortam oluşturmaktan geçiyor.

Yatak odanıza denge ve uyum getirmek için çaba harcadığınızda, bu durum sizin aşk ve cinsel ilişki sırasında da etkisini gösterecek, mutluluk ve tutku olarak size geri dönecek.

Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak’ın kolay uygulanabilecek altı tavsiyesine kulak vererek siz de yatak odanızda aşkın pozitif enerjisini harekete geçirebilirsiniz.

İşte cinsel hayatı canlandıran 6 dekor önerisi:

1- Cinsel hayatı canlandıran dekor önerisi: Kırmızı ve pembe tonları aşkı zirveye çıkarıyor!

Cinsel ilişkiyi hareketlendiren fikirler 1

“Yatak odanızdaki duvarların rengiyle ne kadar uyuduğunuz ve cinsel yaşamınızın ne kadar canlı olduğu arasında bir bağlantı var. O zaman yatak odasında hangi renkler tercih edilmeli? Hangi renkler sizin daha iyi ve keyifli bir gece geçirmenize yardımcı olur?

Pembe ve kırmızı renkler bütün dünyada aşkın ve cinselliğin renkleri olarak kabul edilirler. O nedenle cinsel hayatınızı canlandırmak için işe yatak odanızda kırmızı rengi kullanarak başlayabilirsiniz ama daha çok aşk ve sevgi duygularının harekete geçmesini istiyorsanız, pembe renk tavsiye edilir. Bunu söylerken kast ettiğimiz yatak odanızın duvarlarını kırmızıya boyamanız ya da pembe nevresimler ya da perdeler kullanmanız değil. İstediğimiz daha çok küçük dekoratif objelerle bunu yapmanız. Mesela bir vazo içinde doymuş renklerden oluşan çiçekler, içinde pembe ve kırmızının tonları olan bir halı ya da kilim veya kapakları kırmızı ya da pembe renkte bir dizi kitap.

2- Cinsel hayatı canlandıran dekor önerisi: Yasemin çiçeği cinsel yaşamınızı harekete geçiriyor.

Cinsel ilişkiyi hareketlendiren fikirler 2

Kişisel alanınızın nasıl koktuğu sizin geceleyin yalnız mı yoksa partnerinizle beraber mi uyuyacağınız konusu üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Koklama duyumuz çok güçlü bir afrodizyaktır.

Libido arttırıcı koku olarak sadece geceleri açan Yasemin çiçeğinin kokusunu deneyebilirsiniz.

Ylang Ylang’ın mumu ya da yağı tavsiye edilir. Ylang Ylang’ın hem kadın hem erkeklerde cinsel isteği arttırdığı biliniyor. Cinsel arzuları harekete geçiren diğer yağlar gül ve portakal özü, ruh halini ve enerjiyi arttırmaya yarayan yağlardır.

3- Cinsel hayatı canlandıran dekor önerisi: Küçük detayları önemli

Cinsel ilişkiyi hareketlendiren fikirler 3

Yumuşak çarşaflar, ipekli çamaşırlar ve lüks halı ya da kilimler, kısacası dokunmaktan keyif alacağınız şeyler, bir yatak odası için olmazsa olmazlardır. Ayrıca yatak odasındaki her şey “iki kişiye” göre düşünülmesi gerek. Yatakta uyuyan her bir kişi için birden fazla yastık olmasın. Bekarsanız, iki yastık kullanabilirsiniz. Yatak yanı lambaları, mumlar, bardaklar ve odadaki diğer objeleri de mutlaka iki kişiye göre ayarlayın.

En İyi Seks İçin 5 Öneri

 

4- Cinsel hayatı canlandıran dekor önerisi: Aile fotoğrafları mı?

Cinsel ilişkiyi hareketlendiren fikirler 4

Yatak odanızdaki duvarlarda anne-babanızın, arkadaşlarınızın ya da çocuklarınızın fotoğrafları olmasın, ne de olsa özel anlarınızın onlar tarafından izleniyor gibi olmasını istemezsiniz . Bunun yerine duvarlarda soyut tablolar ya da tanıdık olmayan insanlara ait resimler olabilir.

5- Cinsel hayatı canlandıran dekor önerisi: Televizyonlara elveda

Cinsel ilişkiyi hareketlendiren fikirler 5

Tabi ki duvarda bir televizyon da olmamalı. Yaydığı elektromanyetik dalgalardan dolayı daha da kötüsü kişiyi psikolojik olarak cinselliğe kapattığı için televizyonun cinsel yaşamda yeri yoktur. Bilimsel araştırmalar da yatak odasında televizyon bulundurmanın çiftlerin cinsel aktivite sıklığını yarı yarıya düşüreceğini gösteriyor.

6- Cinsel hayatı canlandıran dekor önerisi: Çalışma ve dinlenme alanlarının ayrı olmalı

Cinsel ilişkiyi canlı tutan fikirler 6

Stüdyo dairelerde yaşayan kişiler çalıştıkları alanla dinlendikleri alanı yer azlığından dolayı birbirinden ayırmakta zorluk çekerler. Böylesi durumlar için uzmanlar bilgisayar kullandığınız alanı bir paravan ya da boncuklu perdelerle sınırlandırmanızı öneriyorlar. İşinizle ilgili ne varsa hepsini odanın bir yerinde tutun ve çalışmadığınız zamanlarda onları gözünüz görmesin.

Aynı durum evdeki egzersiz aletleri için de geçerli. Kondisyon bisikletleri, koşu bantları ve tüm egzersiz aletleri gözünüzün görmeyeceği bir yerde olsun.”

Japonların Fantezi Odaları Gözlerinize İnanamayacaksınız!
Cazibe Merkezi
  
Japonların cinsel ilişki sırasında kişilerin çok daha fazla haz ve keyif alması için oluşturduğu otel Dünya'da geniş yan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın