Coachella Bu Sene Nerede?

Coachella Festivali Bu Sene Nerede? Coachella Bilet Fiyatları Nedir? Coachella 2017’de Kimler Var? Coachella Festivali Hakkında Her şey Bu Haberde!

Coachella Festivali Bu Sene Nerede? Coachella Bilet Fiyatları Nedir? Coachella 2017’de Kimler Var? Coachella Festivali hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz tüm detayları kapsamlı bir şekilde bu haberde sizin için derledik. Coachella Festivali ABD‘nin en iddialı festivallerinden biri. Her sene yapılan bu festival müzik ve moda dünyasını bir araya getiriyor. ABD’de iki hafta süren festivalde Rock’tan indie’ye, hip hop’tan elektronik müziğe kadar bir çok farklı türde grubu dinleyebiliyorsunuz. Festival modasına yön veren coachella aynı zamanda İngiltere’de düzenlenen festivale de kafa tutuyor.

coachella

Coachella Festivali Bu Sene Nerede?

Coachella Festivali Bu Sene Güney Kaliforniya’nın Colorado Çölü bölgesindeki Indio’da nisan ayında iki hafta sonu yapılıyor. 1999’da düzenlenmeye başlanan bu festival iki yıl ara verip 2001’de gelenekselleşen ve 2012’den beri iki hafta sonuna yayılan festival son dört senede festivalden çok bir moda haftası kıvamında.

Coachella Bilet Fiyatları Nedir?

Coachella Bilet Fiyatları her sene olduğu gibi bu sene de en pahalı festival bileti olma özelliğini koruyor. 1.600TL den başlayan bilet fiyatları konuma göre 8.000TL ye kadar ulaşıyor.

Coachella Music Festival Biletleri

Coachella 2017’de Kimler Var?

coachella 2017

ABD, California’da her yıl Nisan ayında düzenlenen Coachella Müzik ve Sanat festivalinin uzun süredir merak edilen sahne kadrosu dün resmi olarak duyuruldu.

Geçen yıldan bu yana yoğun talep nedeniyle iki hafta sonu olarak düzenlenen Coachella 2017‘nin headliner isimleri Radiohead, Beyonce ve Kendrick Lamar oldu.

14-16 ve 21-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Coachella’da sahneye çıkacak diğer isimler ise Lorde, New Order, The xx, Father John Misty, Empire of The Sun, Bon Iver, Justice, Two Door Cinema Club, Future Islands, Kaytranada, Glass Animals ve Dj Shadow gibi onlarca isim yer alıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın