Ebru Destan Eşi Mete Okay İnan Boşanıyor

Ebru Destan Eşi ile Boşanacağını Açıkladı! Eski Manken, Şarkıcı Ebru Destan Eşi Mete Okay İnan ile Boşanıyor. Ebru Destan İnan 5 Yıllık Eşi Mete Okay İnan’a Ne için Boşanma Davası Açtı?

Ebru Destan Eşi Mete Okay İnan Boşanma

Ebru Destan eşi Mete Okay İnan’la boşanma kararı aldı. Eski manken eşi ile ne için boşanıyor? Dedikodulara göre tüm bu soruların cevabı Ebru Destan İnan’ın mesleğini icra etmesine eşi Mete Okay İnan’ın izin vermemesi. 5 yıllık evliliğini noktalamaya hazırlanan Ebru Destan İnan boşanma arefesinde. Eşinden yaklaşık 2.5 milyon lira tazminat talep eden Ebru Destan İnan’a eşi Mete Okay İnan karşı dava açtı. İki hafta önce açılan dava çekişmeli geçecek. Mete Okay İnan’ın “Ebru lüks yaşam istiyor” diyerek eski eşine 600 bin liralık tazminat davası açması suları iyice karıştıracağa benziyor.

16 Haziran 2011 tarihinde galerici Mete Okay İnan ile dünya evine giren eski manken Ebru Destan İnan 5 yıllık eşi Mete Okay İnan’a boşanma davası açtı. Bakırköy Aile Mahkemesinde görülecek dava dilekçesinde Ebru Destan İnan eşi Mete Okay İnan‘ın kendisine ve oğullarına ilgisiz davrandığına da yer vermiş.

Ebru Destan İnan: “Eşim bana hakaret ediyor”

Eski şarkıcı ve manken Ebru Destan İnan eşi Mete Okay İnan’ın tartıştıkları zaman kendisine ağır hakaretler ettiğine de mahkeme dilekçesinde yer vermiş.

Mete Okay İnan Kim

Mete Okay İnan İnanlar inşaat ve Automika’nın sahibidir. Köklü bir aileden gelen Mete Okay İnan 36 yaşındadır. Eski manken ve şarkıcı Ebru Destan ile evlilik yapmıştır.

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın