Fatih Portakal’dan Gazetecilere Tarihi Gönderme!

Fatih Portakal, 43.kez gerçekleşen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne tarihi konuşmasıyla damga vurdu. En İyi Erkek Haber Sunucusu Ödülü’nün sahibi olan Portakal, “Bu ödülü tüm gazeteciler için almıyorum!” diyerek bazı gazetecilere gönderme yaptı.

Fatih Portakal altın kelebek ödül töreni konuşması

FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde yaptığı sahne konuşmasıyla tarih yazdı. En İyi Erkek Haber Sunucusu Ödülü’nü alan Portakal, konuşmasına Dink cinayetine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan FOX TV Haber Müdürü Ercan Gün’ü anarak başlayıp, ardından bazı gazetecilere gönderme yaparak devam etti.

Fatih Portakal’ın Altın Portakal Ödül Töreni’nde yaptığı tarihi konuşma şu şekilde:

“Biz FOX ailesi olarak, FOX yöneticileri olarak, buraya gelen arkadaşlarım olarak ve cezaevinde olan arkadaşım Ercan Gün için yüreğimizi ortaya koyup her gün bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Endişelerimizle yapıyoruz, korkularımızla yapıyoruz. Endişelerin ve korkuların bizi esir almasına da izin vermiyoruz. Yapabildiğimiz müddetçe en iyi haberi yapmaya devam edeceğiz. Bu ödülünü tüm gazeteciler adına almıyorum, işini doğru düzgün yapan gerçek gazeteciler için alıyorum.”

Fatih Portakal hangi burç?

Fatih Portakal burcu

Altın Kelebek Ödül Töreni’ne, gazeteciler hakkında yaptığı konuşmayla damga vuran Fatih Portakal’ın Çin burcu Maymun. Ünlü sunucunun doğum yılı ise 1968.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın