Fatma Girik Son Hali ile Üzdü!

Fatma Girik Son Hali ile Sevenlerini Üzdü! Fatma Girik’in Sağlık Durumu Nasıl? Fatma Girik neden Yürüyemez Hale Geldi!

Fatma Girik son hali ile sevenlerini bir hayli üzdü. Ama sevenlerine iyi haberi gecikmeden de verdi. Hastane ziyaretine giden sevenlerinin sosyal medya hesaplarına koymuş olduğu fotoğraflar ile Fatma Girik’in sağlık durumu hakkında müjdeli haberi almış olduk. Fatma Girik son hali ile sevenlerini bir hayli üzdü nedeni ise Ünlü oyuncunun yürüyemez hale gelmesiydi. Hayat arkadaşı Memduh Ün’ün ölümünden sora sessizliğe bürünen Girik geçtiğimiz günlerde sevenlerini korkuttu. Kalça eklemelerindeki rahatsızlık nedeniyle yürümez duruma gelen Fatma Girik 10 gün önce ameliyat olmuştu ve kalçasına protez takılmıştı. Taburcu olan Fatma Girik İstanbul’daki evinde düştü ve takılan protez zarar gördü. İkinci kez ameliyat masasına yatan Fatma Girik‘in hastanedeki tedavisi sürüyor.

Sevenleri Destek Oluyor!

Fatma Girik Son hali

Fatma Girik: “Nasılsın’ diye sorarsanız pek iyi değilim””

Kalçasına protez takılan ve iki kez operasyon geçiren Fatma Girik, sağlık durumunun iyi olmadığını belirtti. 

Geçirdiği iki ameliyat sonrasında zor günler yaşayan Fatma Girik, sağlık durumu hakkında konuştu. “Nasılsın’ diye sorarsanız pek iyi değilim” dedi.

Sabah Gazetesi’nde yer alan haber; Fatma Girik, “Uzun bir süredir evimde istirahat halindeyim. 10 günde bir hastaneye giderek MR çektiriyorum. ‘Nasılsın’ diye sorarsanız pek iyi değilim, istirahat ediyorum” dedi.

Kalça kemiğine platin takılan Fatma Girik, “Kendim için sağlık, ülkem için refah diliyorum.” dedi.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın