Ferzan Özpetek Erkek Arkadaşıyla Evlendi

İtalyan basını ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in bir uzun süredir beraber olduğu sevgilisi Simone Pontesilli ile Roma’da evlendiğini yazdı.

Ferzan Özpetek sevgilisi Simone Pontesilli ile evlendi

Ferzan Özpetek ve erkek arkadaşı Simone Pontesilli evlendi. İtalyan haber kaynaklarına göre yıllardır beraber olan ünlü çift Roma’da Campidoglio’daki konsey binasında on beş kadar davetlinin eşliğinde hayatlarını birleştirdi.

Ferzan Özpetek sevgilisi Simone Pontesilli için Sen Benim Hayatımsın adında bir roman yazarak, erkek arkadaşına duyduğu aşkı dile getirmişti.

Ferzan Özpetek sevgilisiyle Roma'da evlendi

İtalyan haber kaynakları Ferzan Özpetek’in, yıllar süren beraberliği ve ona adadığı ‘Sen Benim Hayatımsın’ romanıyla da bilinen sevgilisi Simone Pontesilli ile evlendiğini yazdı.

İtalya’da geçtiğimiz Mayıs ayından beri eşcinsel birliktelikler hukuki olarak tanınıyor.

Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek, vizyona girecek yeni filmi İstanbul Kırmızısı (Rosso Istanbul)’nın gösteriminden kısa bir süre sonra, Gianni Romoli ve Valia Santella’yla yazdığı Napoli Velata’nın setine dönmek üzere hazırlıklarını sürdürdüğü öğrenildi.

Erkek arkadaşı Simone Pontesilli ile Roma’da evlenen Ferzan Özpetek’in Yeni Astroloji burcu Kova Köpek. Ünlü yönetmenin doğum tarihi ise 3 Şubat 1959.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın