FLAŞ! Çağatay Ulusoy Gönlünü Kime Kaptırdı

İçerde dizisiyle Türk halkının kalbini bir kez daha feth eden, Çağatay Ulusoy’un yeni sevgilisinin Diyar Onar olduğu iddia ediliyor.

Çağatay Ulusoy sevgilisi Diyar Onar

İçerde dizisiyle başarılı bir performans sergileyen Çağatay Ulusoy ve ünlü spor spikeri Diyar Onar’ın önceki gün Emirgan’da bir mekanda bir araya geldiği öğrenildi. Takvim’den Aydın Hamza’nın haberine göre, ikili şimdilik ilişkilerini herkesten saklıyor. Gizli gizli ilk tanıştıkları mekanda buluşan Çağatay Ulusoy ve Diyar Onar çiftinden sosyetik güzel, aşkının dillere düşmesini engellemek için öncelikle sosyal medya hesabını kapattı.

Çağatay Ulusoy Burcu

Çağatay Ulusoy’un ismi yıllar önce Serenay Sarıkaya ve sonrasında da Amerikalı genç model Taylor Marie Hill’le anılmıştı. Yakışıklı oyuncu bir röportajında ise esmer kızlara olan ilgisini “Esmer kızlardan hoşlanıyorum. Çok uzun boylu olmayacak. Gözleri anlamlı bakmalı ve büyük olmalı…” diyerek belli etmişti.

Yeni sevgilisinin Diyar Onar olduğu iddia edilen Çağatay Ulusoy’un Yeni Astroloji Burcu Başak At, doğum tarihi ise 23 Eylül 1990.

Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile Canlı Yayında
Kahve Muhabbet
  
Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile ilgili bugün Tv8'de canlı yayında hangi açıklamalarda bulunacak? Aşkım Kapışmak ...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın