Gökhan Özen Selen Sevigen Özen Boşanma Nedeni

Gökhan Özen Selen Sevigen Özen Boşanma Nedeni Ortaya Çıktı! Renkli Sayfalar Programında Ortaya Atılan İddia bir hayli ilginç! İşte Gökhan Özen Selen Sevigen Özen Boşanma Nedeni!

Gökhan Özen Selen Sevigen Özen geçtiğimiz günlerde 6 yıllık evliliklerini bitirdiklerini bir basın açıklamasıyla duyurmuşlardı. Gökhan Özen Selen Sevigen Özen ayrılık nedeniyle ilgili sessiz kalsalar da magazin kulisleri çeşitli iddialarla çalkalanmaya başladı. Bunlardan biri de Renkli Sayfalar programında ortaya atılan iddia.

Gökhan Özen Selen Sevigen Özen Boşanma

Gökhan Özen Selen Sevigen’in boşanma nedeni kıskançlık mı?

Ünlü şarkıcı Miami’ye giderken havaalanında görüntülenmiş ancak sorulan “Gökhan Özen Selen Sevigen boşanma nedeni nedir?” sorusunu yanıtsız bırakmıştı. Çiftin boşanma nedeni hakkında ortaya atılan iddia bir hayli ilginç. Gökhan Özen Selen Sevigen‘e albüm için Amerika’ya yalnız gitmek istediğini söylüyor ancak  Selen Sevigen bu isteği karşısında kıskançlık yapıyor. Gökhan Özen Selen Sevigen Özen ayrılık nedeni Gökhan Özen’in Amerika’ya tek başına gitme istepği olarak kulislerde konuşuluyor.

Gökhan Özen Selen Sevigen boşanma haberini aşağıdaki basın duyurusu ile paylaşmıştı.

“Değerli Basın Mensupları, üzülerek belirtiriz ki evlilik birliğimizi aldığımız ortak karar sonucu sonlandırmış bulunuyoruz. Kutsal bildiğimiz ve gözler önünde yaşamayı tercih etmediğimiz aile yaşantımıza ve özel hayatımızın mahremiyetine bugüne kadar ve bundan sonraki sürecinde saygı gösteren tüm değerli basın mensuplarına teşekkür ederiz. Saygılarımızla.”

Gökhan Özen Yeni Astroloji burcu;

29 Kasım 1979 doğumlu olan Gökhan Özen Yay Keçi burcu. 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın