Gülben Ergen ‘Vezir Parmağı’ Setinden Bildirdi!

Gülben Ergen, Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı ve yönettiği Vezir Parmağı filminin çekimlerini bitirdiklerini Instagram hesabından duyurdu.

Gülben Ergen Vezir Parmağı filminde

Uzun yıllardan sonra Mahsun Kırmızıgül’ün Vezir Parmağı filmi ile setlere geri dönen Gülben Ergen, film çekimlerini bitirdiklerini müjdeledi. Komedi tadındaki yapımda Peker Açıkalın, Gaye Evin, Cihat Tamer, Ayşen Batıgün ve Cezmi Baskın ile beraber rol alan ünlü şarkıcı, yeşillik bir alanda filmde giydiği pembe çizmelerin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak altına şu notu düştü:

“Dostum, arkadaşım@mahsunkirmizigulofficial ün yazdığı ve yönettiği #vezirparmagi sinema filmimizin çekimlerini bitirdik ve haftalardır günlerimizi, gecelerimizi sette çalışarak geçirdiğimiz Kapadokya’dan döndük. Emek veren tüm ekip arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum… Yıllar sonra bu kadar içime sinen bir çalışmada bulunduğum için çok mutluyum🎬🎥🎬 Filmde bambaşka bir ben var… Pembe ayakkabılarım bana hatıra”

Gülben Ergen Instgram Vezir Parmağı

Gülben Ergen en son 2006 yılında Gönül dizisinde oynamıştı.

Yeni filmi Vezir Parmağı’nın çekimlerini bitirdiklerini ve pembe çizmeleri hatıra olarak aldığını söyleyen Gülben Ergen‘in Yeni Astroloji Burcu Başak Fare. Ünlü şarkıcı 25 Ağustos 1972 doğumlu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın