Güner Özkul Münir Özkul’un Son Hali

Güner Özkul Münir Özkul’un Son Hali Hakkında Açıklama Yaptı! Münir Özkul Son Dakika!

Güner Özkul canlı yayında babası Münir Özkul’un son hali hakkında açıklamalar yaptı. Canlı yayında duygusal açıklamalar yapan Güner Özkul; Münir Özkul öldü mü sorularına açıklık getirdi.

Güner Özkul’un babası hakkında sıkça çıkan Münir Özkul öldü mü haberlerine canı bir hayli sıkkın konuyla ilgili ve babası Münir Özkul’un son hali hakkında açıuklamalar yapan Güner Özkul babasıyla olan sıkı ilişkisini izleyicilerle paylaştı.

Güner Özkul’un Münir Özkul Son Hali ile ilgili yapmış olduğu açıklamalar işte şöyle;

Münir Özkul Öldü mü? Münir Özkul Son Hali Güner Özkul

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

– Çok sağlam hikayeleri vardı onu hatılıyorum. Bazı dilmler yabancı filmlerden uyarlamaydı mesela ama bizim kültürümüze o kadfar güzel aktarıldı ki…. Adile Naşit, Kemal Sunal, Tarık Akan ile olan ilişkilerim… Onların çocuklarıyla olan arkadaşlıklarım…

– Bazen saatlerce Ertem Abi’nin evinden ayrılamazdık. Şener(Şen) Abi ile Sadık(Şendil) Abi ‘en güzel yemeği kim yapacak’ yarışmaları yapılırdı.

Bir süredir ‘babamdan geçti, konuştuklarımız anlamıyor’ diyerek ziyaretlerimde sessiz kalıyordum. Geçtiğimiz günlerde onu konuşmak üzere katıldığım bir radyo programında sana bir şarkı çaldırayım mı dedim. Olur anlamında gözünü kırptı inanamadım! Tekrar sordum tekrar cevap verdi. Sustuğum her dakika için her dakika için köpekler gibi pişmanım.

– Belki hafızalarınızdaki gibi değil ama babam yaşıyor.

– Babamın fotoğraflarını paylaşmak benim fikrim değildi. Paylaşıldıktan sonra haberim oldu ama kızamadım. Ben olsam yapmazdım. Merak ediyorsunuz ama göreceğiniz bu işte.

– İki vardiya bakıcı var evde. 4 senedir yatıyor ama hiçbir yerinde yara açılmadı bu çok önemli bir şey.

– Bir şeyleri dinliyor ama görmesi pek mümkün değil artık. Bebek gibi. Belli bir mesafeye yaklaşmanız gerekiyor.

– Ona doğruyu, yanlışı sorabilmeyi çok özlüyorum ama cevap yok… Benim için babam ne derse o doğruydu. Başka doğrum yoktu benim.

– Ben baba-kız ilişkimizden yakınamam. Çok adaletsizlik olur ama abimle ablam büyüme çağlarında çok ihmal edildiler.

– Onlar daha çok anneleriyle kaldılar. Benim annem evden çok uzak olduğun için beni babama bıraktı.

– Arkadaş gibi bir ilişkimiz vardı.

– Babamın öldüğü haberlerini duyunca ‘yok canım alıştık buna, yok öyle bir şey’ diyorum ama sonra telefonu kapatınca hemen bakıcılarını arayıp ‘babam iyi değil mi’ diyorum.

– 2-3 saat önce babamın yanından çıkmış oluyorum. Sonra sosyal medyada bir haber görüyorum. İnsan hayatı pamuk ipliğine bağlı, endişeleniyorum.

– Ferhan Şensoy, Mehmet Esen, Şener Abi, Müjdat Abi sıklıkla babamı ziyaret ediyorlar. Bir ara Beyaz çok sık ziyarete geldi. İlk aklıma gelen isimler bunlar.

– Süreyya (kızım) babamı benim kadar sık görmüyor. Çünkü babamın ortamının steril olması gerekiyor. Süreyya okul çocuğu olduğu için bu konuda sorun yaşıyor. Bazen okulda arkadaşlarıyla oynarken ‘sen benim kim olduğumu biliyor musun?’ diyormuş. ‘Benim nenem Suna Selen’ diye tekerleme yapmış. (Haber türk)

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın