Haftanın En İyi Saç ve Makyaj Görünümleri

Kırmızı halının ihtişamından esinlenerek Cumartesi gününe özel sizler için en iyi 5 görünümü listeledik. Bu listeyi hafızanızın bir köşesine yazın, göz alıcı olmak istediğinizde kendi stilinize rahatlıkla uyarlayabilirsiniz!

Sizi güzelliğin lüksünü yaşamaya davet ediyoruz!

Stil (1) Reese Witherspoon

Koyu kırmızı dudakları ve dağınık dalgalı saçlarıyla, son rol aldığı film olan Hot Pursuit prömiyerinde arz-ı endam ediyor. “Bırak dağınık kalsın” saçları ve dikkat çekici dudakları bir arada ne kadar şık ve muhteşem duruyor! Bu görünümü yakalamak basitçe mümkün…

22 Mart 1976 doğumlu güzel yıldız, Koç/Ejderha burcu. İki baskın burç karakterinin özelliklerini çarpıcı görünümüne yansıtıyor.

reese-witherspoon

Stil (2) Scarlett Johansson

Geçtiğimiz hafta The Late Show’da son derece cool bir görünümle karşımıza çıktı. Kim demiş “kadın dediğin uzun saçlı olur” diye? Kısacık kesilmiş saçları kat vererek son derece havalı bir görünüm elde etmek mümkün. İşte bu da kanıtı…

22 Kasım 1984 doğumlu aktris, Yay / Fare burcu. Yay’ın sıra dışı havasıyla Fare burcunun sıcakkanlı tavrının müthiş bir karışımı.

Scarlett Johansson, Late Show with David Letterman

Stil (3) Hannah Davis

Beyaz Saray’da katıldığı bir davette peri kızlarını andıran bir makyajla görüntüleniyor. Doğal tonlarda tercih ettiği allık ve rujunun etkisini takma kirpiklerle güçlendirmiş. Sade ve zarif bir görünüm elde etmek için ideal…

5 Mayıs 1990 doğumlu genç ve güzel model, Boğa/At burcu. Boğa’nın ağırbaşlı ve asil duruşunun altında At burcunun muzır kıvılcımları gözlerinden okunuyor.

101st Annual White House Correspondents' Association Dinner - Inside Arrivals

Stil (4) Chrissy Teigen

Mürdüm rengi dudaklarıyla 90’lardan fırlayıp gelmişcesine asi ve oldukça şuh görünüyor.

30 Kasım 1985 doğumlu melez güzel, Yay/Öküz burcu. Öküz burcundan gelen ağır ve bilge duruşuna aldanmayın,nihayetinde o bir Yay burcu kadını.

Chrissy Teigen

Stil (5) Jenna Dewan Tatum

Beyaz Saray’da katıldığı davette klasik Hollywood yıldızı görünümünden ödün vermemiş. Fondöten ve kapatıcının kusursuz uygulanışı sayesinde makyajı tüm gece tazeliğini koruyarak tek bir kusura bile geçit vermiyor. Göz kapaklarına içten dışarı doğru koyulaşan far uygulayarak buğulu bir bakış elde ediyor. Kıpkırmızı bir rujla tamamladığı makyajına şöyle genel bir bakış atınca, hiçbir kusur bulamadığımızı itiraf edelim…

30 Aralık 1980 doğumlu aktris, dansçı ve eski manken, Oğlak/Maymun burcu. Oğlak burcunun ciddi duruşunu önemli  yemek davetlerinde, Maymun’dan gelen hareketli ve eğlenceli yönünü ise after party’lerde öne çıkarması muhtemel!

jenna-dewan-tatum

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın