İlginç İddia: Kurt Cobain’i CIA mi Öldürdü?

Nirvana grubunun efsanevi solisti Kurt Cobain’in yıllar sonra intihar etmediği, aslında CIA tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

Kurt Cobain ölümü

Nirvana’nın efsane solisti Kurt Cobain’in, “Drugs as Weapons Against Us” adlı kitapta, intihar etmediği aslında ABD istihbaratı tarafından öldürüldüğü yazıldı. John Potash’a ait kitapta, 27 yaşında hayatını kaybeden efsane solistin önce uyuşturucu bağımlısı haline getirildiği sonra da ABD istihbarat yetkilileri tarafından öldürüldüğü öne sürülüyor.

Kurt Cobain burcu

The Sun’ın haberine göre yazar, uyuşturucu bağımlısı olan Kurt Cobain‘in 1994 yılında kendini vurarak intihar ettiği haberlerine alternatif bir açıklama getirdi. Potash, “Kanıtlar, ABD istihbaratının Cobain’i, eroin kullanımını teşvik etmek için kullandığını gösteriyor” dedi.

Ölümünden 22 yıl sonra CIA tarafından öldürüldüğü iddia edilen Kurt Cobain’in Yeni Astroloji Burcu Balık Keçi. Nirvana grubunun efsanevi solistinin doğum tarihi ise 20 Şubat 1967.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın