Evlilik

Ünlü çiftlerin evliliklerine burç özellikleri ne diyor? Evlilik hakkında en doğru bilgileri ve haberleri Burç Magazin farkıyla edinin.  Uzman isimlerin önerilerinden faydalanın.
Günümüzde insanlar evliliğe nasıl bakıyor? Evlilik aşkı öldürüyor mu ya da güçlendiriyor mu? Yıllardır beraber olmayı başaran ünlü çiftlerin sırrı ne?  Tahammül sınırınızı arttırmak için ne yapabilirsiniz? Hayata ve ilişkilere dair, bilmediklerinizi öğrenmek için Burç Magazin’i tıklayın.
Burçlarla boşanma oranları azaltılabilir mi? Burç Magazin’e gelin tüm soruların cevabını yakalayın.
Sosyete dünyasındaki uzun soluklu evliliklerin sırrı ne? Ünlü olmak ya da olmamak evliliği nasıl etkiliyor? Günümüzde çiftlerin yüzde kaçı ayrılıkla yüzleşiyor? Uzmanların evlilik ve aile iletişimine dair önerileri neler? Peki çiftlerin burçları uyumlarını nasıl etkiliyor? Sevgilinizin burç özelliklerini bilmeniz size ne gibi avantajlar sağlayabilir?
Burç Magazin ayrılık ve evliliğe dair tüm sorunları hedef alarak, eğitici konuları bilginize sunuyor.
Evlilik Gündemi
Evlilik gündeminizi neler oluşturuyor? İlişkinizdeki sorunları çözebilmeniz mümkün mü? Sevgilinizin huyunu öğrenerek bu ilişkiyi kurtarabilir misiniz?
Burç Magazin’i ziyaret edin, evlenmeden önce ya da evlendikten sonra dikkate almanız gereken konuları en ince ayrıntısına kadar öğrenin.
Evlilik sorunları
İlişkideki bazı sorunları birkaç küçük tüyo ile çözebilirsiniz. Burç Magazin’de yaşadığınız sorunların nedenlerini, sorunun türünü ve çözümlerini, bilimsel makalelerle değerlendirebilirsiniz.
En kaliteli evlilik haberleri ile kaliteli magazin haberciliğinin farkını keşfedin.

Evlilik İyi bir dinleyici olmak
0

Eşiniz ya da partneriniz “Beni dinlemiyorsun,” derse ne yapmalısınız? İyi bir dinleyici, bazen insana sorunların çözümünden bile daha iyi gelir. Bu nedenle onu dinlediğinizi ifade etmekten ve bunu hissettirmekten korkmayın!…

Evlilik
0

Evlilik büyük olay. Sizi hayatın her anında anlayabilecek, ilk zorlukta bırakıp gitmeyecek birini bulmak zor görünebilir, ama siz ne aradığınızı bildiğinizde bu bir tık daha kolaylaşabilir. Sizce hayallerinizin insanı hangi…