İşte Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Boşanma Dilekçesi

Ayrılık kararı alarak herkesi şaşkına çeviren Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanma dilekçesi basına sızdı.

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma dilekçesi ortaya çıktı

Hollywood’un en beğenilen çiftlerinden olan Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanma haberlerinin ardından mahkemeye sunulan boşanma dilekçesi de ortaya çıktı. Jolie’nin 11 yıllık aşkı Pitt’ten boşanmak için dilekçe verdiği öğrenildi.

Us Weekly’ye konuşan bir kaynak, “Boşanma kararını bir hafta önce aldılar” dedi. Angelina Jolie’nin mahkemeye dosya sunduğunu sunduğunu, ama Pitt’i hala çok sevdiğini söyleyerek “Şu anda önceliği çocukları” dedi.

Şiddetli geçimsizlikten dolayı boşanma davası açan Angelina Jolie’nin verdiği dilekçede Pitt’e çocuklarını sadece görüş hakkı verilmesini isteniyor. İddialara göre Brad Pitt’e çocuklarına sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı gerekçesiyle Los Angeles polis departmanı tarafından soruşturma açıldı.

Angelina Jolie’nin Brad Pitt için verdiği boşanma dilekçesinden bir sayfa:

Angelina Jolie boşanma dilekçesi

Çiftin bu yıl birbirlerinden baya uzak zaman geçirdiklerini söyleyen bir kaynak, daha yeni evlilik yıldönümlerini kutladıklarını da vurgulayarak, Jolie’nin bu kararı 15 Eylül’de aldığını dile getirdi.

Brangelina çiftinin arasına giren kişi olarak öne sürülen Marion Cotillard ise tüm bu iddialardan sonra sessizliğini bozarak açıklama yaptı. Ünlü Fransız oyuncu çiftin ayrılığıyla hiçbir alakası olmadığını, hatta ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurdu.

Boşanma dilekçesi ortaya çıkan Angelina Jolie 4 Haziran 1975 doğumlu bir İkizler Tavşan Burcu; Brad Pitt ise 18 Aralık 1963 doğumlu bir Yay Tavşan Burcu.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın