Jennifer Lawrence Tam Bir Newyorker!

NYC Modacılarından Tam Puan!

28 Haziran tarihinde magazinciler tarafından fotoğrafı çekilen ünlü yıldız, sokak modası ve seksi NYC tarzını harmanlaması ile NYC modacıları tarafından tam puan aldı. Her geçen gün stilini daha da klas hale getiren Jennifer Lawrence tam bir Newyorker. Micheal Kors ürünlerini üzerinde zerafet ve seksilikle taşıyor.  Etek ve bluzden oluşan kıyafetini Jimmy Choo Dario marka ayakkabıyla tamamlamış. Ayakkabının Kafes detayı ise ünlü yıldızın şıklığına şıklık katmış.

Tercih etmiş olduğu metalik tabanlı altın işlemeli gerdanlığı ise sokak stili görünümüne farklı bir hava katıyor. Jennifer Lawrence‘a genellikle siyah tonlar yakıştırılıyor. Bunun sebebi ise Lawrence’ın muhteşem ten rengi.

jennifer-lawrence-nyc

Jennifer Lawrence  15 Ağustos 1990 doğumlu bir Aslan – At burcu. Güçlü, sadık, mütevazi kişiliğiyle tam bir Aslan burcu olan Lawrence için başarı kaçınılmazdır. Her zaman ister ve elde eder. Açlık Oyunları filminde yakaladığı başarıdan ve daha önce Newyork sokak modasını tam uygulayamadığı gerekçesiyle defalarca NYC modacıları tarafından eleştirilip, stilinde başarıyı yakaladıktan sonra yine aynı modacılar tarafından tam puan almasından zaferi sürekli arzuladığını anlayabiliriz.

 

 

 

 

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.