Kadınlar Ne Bekler?

Kadının dünyasını keşfetmek aslında zor değil. Birkaç küçük tüyo ile sevgilinizin beklentisini öğrenebilir ve ilişkinizi daha canlı bir hale getirebilirsiniz. İşte burçlara göre kadınların ilişki sırları.

Cesur bir kadın: Koç

kocburcu-ask-hayatiEğer sevgiliniz bir Koç burcuysa öncelikle onu kısıtlamaktan vazgeçin. Kıskançlık bu dişli güzellere göre değil. Kendinize güvenin ve gereksiz tartışmalardan uzak durun. Ne kadar çapkınlığa meyili olsa da onda bıraktığınız karizmatik izlenimin peşinden koşacaktır.

Ağırbaşlı sevgiliniz Boğa

bogaburcu-ask-hayatiAğırbaşlı ve sanatçı ruhlu sevgilinizin sadakatsizliğe asla tahammülü yok. Sevgili Boğa burcu kadınını ona ilgisiz davranarak ya da sorumsuz hareket ederek çıldırtmayın. Eminim ki onun sinirli halini görmek istemezsiniz.

Kıpır kıpır bir İkizler

ikizlerburcu-aşk-hayatiKıpır kıpır bir kadınla beraber olmak eğlenceli olabilir ama zorlukları da beraberinde getirir. Öncelikle bir İkizler burcu kadını düşüncesizlikten ve saçma sorulardan hoşlanmaz. Mantıklı, yeniliklerden hoşlanan ve eğlenceli biri ile mutlu olabilir. Aslında onun aradığı tam anlamıyla, ruh ikizidir.

Yengeç’in şefkatli kolları

yengecburcu-ask-hayatiBir Yengeç burcu kadınıyla ilişki yaşamak, duygusallığa doymak demektir. Romantik ve bir o kadar da şefkatli… Bir Yengeç burcu aşık olmadan bir ilişkiye başlamaz; ama sırf aşk var diye de bu ilişkiyi sonsuza dek sürdürmek istemeyecektir. Öncelikle iyi bir eş ve iyi bir baba olup olmayacağınıza bakar.

Kraliçe Aslan

aslanburcu-ask-hayatiGereksiz kaprislerden hoşlanmayan Aslan burcu kadını bakımlı ve güçlü bir sevgili ister. Yalana tahammülü yoktur. İlişkide eşitlikten yanadır. Zor bir kadın profilidir, ama onunla birlikteyken kaliteli ve eğlenceli anlar yaşayacağınız da kesin.

Düzen kurucusu: Başak

basakburcu-ask-hayatiTitizlik kraliçesi bir Başak kadını ilişkide planlı ve düzenli hareket eder. Partnerinin de aynı derecede bakımlı olmasına önem verir. Eğer bir Başak burcu kadını ile beraberseniz onu bekletmeye kalkmayın ve yapamayacağınız şeyler üzerine sakın söz vermeyin.

Prenses denge: Terazi

teraziburcu-ask-hayatiTerazi burcu kadını candır. Uyum onun için çok önemlidir. Saygısızlıktan, aşağılanmaktan asla hoşlanmaz. Sevgilisinden beklediği sakin ve huzurlu bir ilişkidir. Bu çekici kadının kalbini güzel sözlerle ve davranışlarla çalabilirsiniz.

Şehvetli kadın: Akrep

akrepburcu-ask-hayatiSırların ve gizemin kadını, Akrep… Bu şehvetli kadın her anınızı tutku, ihtiras ve deli dolu geçirmenizi sağlayan bir hayat arkadaşıdır. Yapmacık davranışlardan nefret eder. Seçtiği erkeği deli gibi sahiplenir ve kıskanır. Bu yüzden sakın onu aldatmaya kalkmayın, seksi kadınınız bir anda zehirli iğnesini saplayabilir.

Özgür kız: Yay

yayburcu-ask-hayatiÖzgürlüğüne düşkün Yay burcu kadını gezmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi sever. Kültürlü ve enerjik kişilerden hoşlanır. Yeniliklere açık bu maceracı kadın ile bütün dünyayı rahatça gezebilirsiniz. Yeter ki ilişkiniz rutinin içinde kaybolup gitmesin.

Güçlü kadın: Oğlak

oglakburcu-ask-hayatiOğlak burcu kadını ahlaki değerlere önem verir. Evlenilecek biridir, eğlenilecek değil. Eğlencelidir, ama gerçekleri de göz ardı etmez. Bu yüzden yerine göre davranan, sözünün eri, güçlü bir erkek, nasır tutmuş kalbini iyileştirerek onu evliliğe ikna edebilir.

Aşk ikonu: Kova

kovaburcu-ask-hayatiSıra dışı Kova burcu kadını eş konusunda oldukça seçicidir. Sıradan bir erkekle birlikte olamaz. Entelektüel ve kültürlü erkeklerden hoşlanır. Kıskançlık, gereksiz tartışmalar ve söylenen yalanlar, ilişkisini bitirme noktasına getirir.

Romantik kadın: Balık

balikburcu-ask-hayatiBir Balık kadınında bulacağınız romantizmi başka hiçbir kadında bulmanız mümkün değil. Fedakarlığıyla kalbinizi hemen çalar. Sevdiği erkeğe çok bağlıdır ve onunla yaşlanmak ister. İlgi ve sevgi aşkını körükler. Ağzı var ama dili yok diyebileceğimiz bu kadınlar narin bir çiçek gibi kırılgandır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın