Kerimcan Durmaz ve Acun Ilıcalı Aynı Karede!

Son günlerde Şeyma Subaşı ile sık sık görüşen Kerimcan Durmaz, bu defa Acun Ilıcalı’nın da olduğu bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Durmaz’ın bu paylaşımı ‘yeni proje kapıda’ iddialarını da beraberinde getirdi.

Kerimcan Durmaz Instagram Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı

Kerimcan Durmaz’ın Acun Ilıcalı ile çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşması sosyal medyayı karıştırdı. Geçtiğimiz günlerde film projesiyle gündeme gelen ve kazancıyla dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeninin Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile çekildiği selfie için ilginç yorumlar geldi. Fotoğrafta TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’yı gören takipçiler “yeni proje yakında” yorumunda bulundu.

22 yaşında olan Kerimcan Durmaz’ın Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’yla beraber yemek masasında çekilmiş fotoğrafları 60 bine yakın beğeni aldı.

Televizyon sahibi Acun Ilıcalı ile proje hazırlığı içinde olduğu konuşulan Kerimcan Durmaz’ın Yeni Astroloji Burcu Akrep Köpek. Kasım doğumlu olan Durmaz 1994 doğumlu. TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ise 29 Mayıs 1969 doğumlu bir İkizler Horoz Burcu.

Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile Canlı Yayında
Kahve Muhabbet
  
Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile ilgili bugün Tv8'de canlı yayında hangi açıklamalarda bulunacak? Aşkım Kapışmak ...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın