Kim Kardashian 10 Milyon Euro Soyuldu

Önceki gece kaldığı otel odasında silahlı soyguna uğrayan Kim Kardashian’ın 10 milyon Euro değerinde mücevherinin çalındığı öğrenildi.

Kim Kardashian soyuldu

Paris Moda Haftası kapsamında Fransa’da olan ABD’li şov yıldızı Kim Kardashian, önceki gece beş kişinin silahlı soygunuyla çok zor anlar yaşadı. Kendilerini polis memuru olarak gösteren, kar maskeli ve silahlı kişiler önce korumaları kelepçeleyerek etkisiz hale getirdi. Ardından Kim’i bağlayıp banyoya kilitleyen hırsızlar, soygunu gerçekleştirdikten sonra bisikletle kaçtılar.

Kim Kardashian silahlı soygun

Kim Kardashian önceki gece 03.00 sularında soyuldu. Yaşanan olayda fiziksel zarar görmeyen ancak psikolojik olarak çöken ünlü şov yıldızının, içinde 6 milyon Euro değerinde takı bulunan mücevher kutusuyla birlikte 4 milyon Euro değerinde bir yüzüğü çalındı.

Olay sırasından New York’ta konser veren eşi Kanye West ise soygunu öğrenir öğrenmez “Özür dilerim, ailevi bir durum yüzünden devam edemeyeceğim” diyerek sahneden indi. Çiftin çocukları North ve Saint’in soygun sırasında Paris’te olmadıkları iddia edildi.

Beş kişi tarafından soyulan Kim Kardashian’ın Yeni Astroloji Burcu Terazi Maymun. Dünyaca ünlü şov yıldızının doğum tarihi ise 21 Ekim 1980.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın