Kim Kardashian’ın Odasını Hırsızlar Bastı

Kim Kardashian Paris’te yaşadığı tacizin ardından bu defa kaldığı otel odasını silahlı hırsızlar bastı.

Kim Kardashian'a sahte polis baskını

Talihsizliği devam eden ABD’li yıldız Kim Kardashian, polis gibi görünen, maskeli ve silahlı iki kişinin kaldığı otel odasını basmasıyla neye uğradığını şaşırdı. The Guardian’ın haberine göre dünyaca ünlü yıldız bu olaydan sona fiziksel olmasa da psikolojik olarak fazlasıyla sarsıldı.

Paris Moda Haftası için Fransa’da bulunan ünlü yıldız olayın olduğu gece yalnızdı. Eşi Kanye West o sıralar New York’ta konser veriyordu. Kim Kardashian’ın yaşadığı silahlı hırsızlık olayın duyan West’in, konserini yarıda kesip, eşinin yanına gittiği öğrenildi.

Kim Kardashian'a silahlı soygun

Silahlı hırsızlık sırasında çiftin çocukları, North ve Saint’in anneleriyle olup olmadığı hala muamma.

Geçtiğimiz hafta kırmızı halı tacizcisi olarak ünlenen Ukraynalı gazeteci Vitalii Sediuk sokak ortasında Kim Kardashian’ın kalçasını öpmeye çalışırken güvenlik güçlerine yakalanmıştı.

Kırmızı halı tacizinden sonra iki kişinin otel odasına düzenlediği silahlı soygunuyla sarsılan Kim Kardashian’ın Yeni Astroloji Burcu Terazi Maymun. Dünyaca ünlü şov yıldızının doğum tarihi ise 21 Ekim 1980.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın