Kim Kardashian’ın Uğradığı Soygun Düzmece miydi?

Paris Moda Haftası’na katılmak için Fransa’ya giden ve kaldığı otel odasında, silahlı kişiler tarafından 10 milyon dolarlık mücevheri çalınan Kim Kardashian’ın, uğradığı soygun düzmece miydi?

Kim Kardashian silahlı soygunu kendisi mi yaptırdı?

Dünya basını Kim Kardashian‘ın Paris Moda Haftası zamanında, otel odasında uğradığı silahlı soygunun düzmece olup olmadığını tartışıyor. Media Takeout isimli magazin sitesinin iddiasına göre; ünlü şov yıldızının yaşadığı silahlı soygun tamamen bir kandırmacadan ibaretti. Hatta bu silahlı soygun olayını hazırlayan Kim Kardashian’ın ta kendisiydi.

Kim Kardashian soygunun düzmece olduğunu iddia eden yayına dava açtı

Çıkan haberin ardından harekete geçen Kardashian Ailesi, adı geçen siteye dava açtı. Müvekkilinin adının lekelendiğini iddia eden aile avukatı, bu suçlamanın altında kalmayacaklarını ifade etti.

Kim Kardashian burcu

Kaldığı otele odasında silahlı soyguna uğrayan ve yaşadığı soygunun düzmece olduğu öne sürülen Kim Kardashian’ın Yeni Astroloji Burcu Terazi Maymun. Dünyaca ünlü yıldızın doğum tarihi ise 21 Ekim 1980.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın