Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer’i Annesine Ezdirmedi!

Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer’i Annesine Ezdirmedi! Nurten Tatalıtuğ hakkında Çıkan “Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer ile Evlendiği Günden İtibaren Kayınvalide Sorun Yaratıyor” iddiaları gerçek mi?

Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer‘i annesi Nurten Tatlıtuğ’un yaptığı son paylaşımdan sonra üzmedi. Nurten Tatlıtuğ’un Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ evlilğinde adeta bir kriz olduğu söyleniliyor. Nurten Hanımın sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu paylaşımlarda iddiaları kuvvetlendiriyor. Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer‘in düğününe katılamayan Nurten Tatlıtuğ düğün günü yaptığı paylaşımlarla çokça adından söz ettirmişti. Kıvanç Tatlıtuğ evlendi ancak annesinin yaratmış olduğu polemiklerinde ardı arkası kesilmedi. Kıvanç Tatlıtuğ evlendi haberleri çıkarken bir yandan da basında Nurten Tatlıtuğ’un yapmış olduğu paylaşımlar yer aldı. İşte o paylaşımlar;

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer

Nurten Tatlıtuğ, Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer’den Özür diledi!

Geç gelen özür! Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizide Tuba Büyüküstünle bir sahnede öpüyor ve anne Nurten Tatlıtuğ’da bu fotoğrafı alıp sosyal medya hesabında paylaşıyor! İşte Nurten Tatlıtuğ’un o paylaşımı!

“Yılın en yakışan çiftisiniz, maşallah size. Her ikinizi de Rabbim nazardan korusun ”

Nurten Tatlıtuğ özür

Yaptığı olaylı paylaşımdan sonra Kanald’nin Renkli Sayfalar programına telefon bağlantısı yapan anne Nurten Tatlıtuğ şu açıklamaları yaptı!

Gelinimi üzmüşüm!

“Fragmanın sonunda öpüşme sahnesi olduğunu bilmiyordum. Aklımı yitirmiş değilim. Başak’ın yara almasını istemem. Gelinimi üzmüşüm, hata yaptım. Gelinimin ikinci evliliği olduğu için ona tavır aldığım da doğru değil. Benim de iki kızım var.”.

Başak Dizer Kayın validesini Affedecek mi?

Başak Dizer bakalım bu özür karşısında kayıtsız kalacak mı? Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ve annesinin arasını tatlıya bağlayabilecek mi? Şimdi herkes bu soruların yanıtını bekliyor!

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın