Kötü Haber: Nur Yerlitaş Meme Kanserine Yakalandı!

Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın hasta olduğu ve hastalığının meme kanseri olduğu öğrenildi.

Nur Yerlitaş'ın hasta olduğu iddia ediliyor

Nur Yerlitaş’tan kötü haber geldi. Ünlü modacının meme kanserine yakalandığı ve hastalığının ilk evrede olduğu bilgisi geldi. Hastalığını sürpriz bir şekilde öğrenen modacı, göğüs küçültme ameliyatı için gittiği hastanede yapılan muayene sırasında memesinde kitle tespit edildi. Detaylı kontrollerin ardından ünlü modacının meme kanseri olduğu öğrenildi. Hastalığın ilk evresinde olan Nur Yerlitaş meme kanseri tedavisi için bugün

Dün akşam Instagram hesabından ağlayan bir kadın fotoğrafı paylaşan Yerlitaş, altına “Bazen hayat bize sürprizler yapar,” notunu düşmüştü.

Nur Yerlitaş Instagram kötü haber

Paylaşımın ardından ünlü şarkıcı Rober Hatemo ve Özge Peker’in yaptığı yorum ise iyice kafaları karıştırmıştı.

Demet Akalın Nur Yerlitaş için dua istedi

‘Nur Yerlitaş hasta mı?’ sorusunun ilk cevabı Demet Akalın’ın Instagram paylaşımıyla gelmişti. Ünlü şarkıcı evinde Nur Yerlitaş için hazırladığı köşenin fotoğrafını paylaşarak altına “Bugün Muharrem ayının 10.günü yani ayın en kıymetli günü kabul edilen ve dua kapılarının sonuna kadar açıldığı gece… Bu gece bütün dualarım seninle Nur ablam, güzel kalplim… Tüm sevenleri sadece dua edebilir mi” notunu düştü.

Demet Akalın Instagram Nur Yerlitaş paylaşımı

Nur Yerlitaş’ın meme kanserine yakalandığı ortaya çıktı

Takipçilerinin soruları üzerine ünlü modacının sağlık sorunu olduğunu açıklayan Demet Akalın, acımasız eleştirilere de dayanamamış, “Zatüre olmuştur,” yazan bir takipçisini fena eleştirmişti: “zatürre ne ya! Ne kötü, aptal mesajlar, yorumlar… Kadının ciddi, epey ciddi rahatsızlığı var. Dua istedik mübarek günde, dua sadece! Kalbinden geçiyorsa et! Biz de önemli bir şey sandık deme! Öğrenince utancından kapatırsın hesabını! Bıktım sizin gibilere ders vermekten ya yeter! Nerelerde yaşıyorsunuz, ne içip, ne yiyorsunuz? Bu kötü kalpleri nereden buldunuz? Yazık be size! Yazık!”

Kanser teşhisi ile ameliyata alınan Nur Yerlitaş’ın sağlık durumu nasıl?

 

Demet Akalın’ın bu açıklamasının ardından Nur Yerlitaş’ın ciddi bir hastalığı olduğu ve sonradan edinilen bilgiye göre ünlü modacının meme kanserine yakalandığı ortaya çıktı.

Meme kanserine yakalanan Nur Yerlitaş’ın Yeni Astroloji Burcu Aslan Keçi, doğum tarihi ise 11 Ağustos 1955.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın