Kova Keçi Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Kova Keçi Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Kova Keçi Burcu genel özellikleri

İşte hem Kova hem de Keçi Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Bilirim, güvenirim

Elementleri: Hava, Satürn – Uranüs, Sabit / Negatif, Ateş, Yang

Kova Keçi Burcu genel özellikleri

Açık, duyarlı, bilgili, mizah yeteneği olan, gelecekle alakalı planlar yapan, eleştirileri önemsemeyen, özgün, anı yaşayan, doğaçlama yaşayan, yaratıcı, tatsızlıkların önünü alabilen, dikkatli ve öngörülü olması gereken, aşırıya gidebilen, kötü yola düşebilen, çapkınlığa eğilimli, açık kalpli, açık görüşlü, hatalarını fark eden, çözümü büyüklerden arayan, izole olabilen, sosyal, baştan çıkarıcı, tuhaf, bazen rahat ve umursamaz görünen, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, ekmekle ve suyla yaşayabilen, deneysel icat üzerine çalışabilen, sanatçı, öngörülü, yenilikçi, alışılmışın dışında, zevkine düşkün, geçici hevesleri olan.

Kova Keçi Burcu aşk hayatı

Zevk vermek ve almak isteyen, maymun iştahlı, romantizm konusunda umursamaz, cinsel bağlılığa ihtiyaç duyan, aşkı anı paylaşmak olarak gören, akıllı ve sabırlı birine ihtiyaç duyan, özgürlüğüne düşkün.

Kova Keçi Burcu ev ve aile hayatı

Evde mutlu olan, dekoru önemseyen, güzelliği seven, ama pek uğraşmak istemeyen, umursamayan, ebeveyn olarak yenilikçi, çocuklarına zevk veren, enerji ve cesaretle ilgilenen, disiplin seviyesi en altta olan.

Kova Keçi Burcu iş hayatı

Acele etmeyen, geleneğe meydan okuyan, rutini umursamayan, açgözlü, sanat ve sanatla bağlantılı mesleklerde başarılı, lider olmayan, maceranın içinde olduğunu düşünen, zevk aldığı işte çalışan, yetenekli ama kaprisli, güç bakımından iyi karşılık veren.

 

Kova Fare Burcu Özellikleri
Kova Öküz Burcu Özellikleri
Kova Kaplan Burcu Özellikleri

Kova Tavşan Burcu Özellikleri
Kova Ejderha Burcu Özellikleri
Kova Yılan Burcu Özellikleri
Kova At Burcu Özellikleri
Kova Maymun Burcu Özellikleri
Kova Horoz Burcu Özellikleri
Kova Köpek Burcu Özellikleri
Kova Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın