Kova Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Kova Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Kova Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Kova hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Bilirim, sezerim

Elementleri: Hava, Satürn – Uranüs, Sabit / Negatif, Ateş, Yang

Kova Yılan Burcu genel özellikleri

İnce konuları sezen, berrak düşünen, enerjisi yüksek, doğuştan iyimser, elde edemediklerini sorun etmeyen, ayakları yer basan, tutkuları konusunda hevesli, ne istediğini bilen, baştan çıkarıcı dans eden, kazanacağı oyunu oynayan, çekici, yeniliklerle ilgili, maddi olarak cömert, iyi niyet aşılayan, sahip olmamayı tercih eden, naif, yumuşak, içten maceraperest, zeki, sıkı çalışabilen, zor ve karmaşık işlerde başarılı, hayal gücü geniş, hayırsever, empati kurabilen, sevecen, sevgi dolu, beklentisiz olan, zafer ve alkış beklemeyen.

Kova Yılan Burcu aşk hayatı

Duygularını kontrol eden, soğukkanlı, ince eleyip sık dokuyan, duygularını sonra serbest bırakabilen, mantığı önde olan, aynı andan birden fazla sevgilisi olan, gelişigüzel, kıskançlık yaratan, sıkı boğaz edilmeye gelmeyen, mesafeli olunması gereken.

Kova Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Dekorasyonu önemsemeyen, sürekli temizlemek zorunda oldukları eşyaları tercih etmeyen, kullanışlı isteyen, dekorasyonda alışılmadık şeyler kullanabilen, seksüelliği evine yansıtan, aileyi her şeyi olarak gören, ebeveyn olarak ihtiyaçlarıyla ilgilenen, özverili, hoşnut eden, sabırlı, yavrularına delice aşık, hayallerini gerçekleştirmek için elinden geleni yapan.

Kova Yılan Burcu iş hayatı

Parlak, yaratıcı, felsefi zihinli, maceraya atılmayı seven, mantıklı, özgür olmak isteyen, patron olmak için teşvik edilmesi gereken, kendi kendine başarmak isteyen, duygu ve düşüncelerle oynayan, ekip çalışmasına yatkın, otoriter davranmayan, patron olsa dahi sivrilmeyen.

 

Kova Fare Burcu Özellikleri
Kova Öküz Burcu Özellikleri
Kova Kaplan Burcu Özellikleri

Kova Tavşan Burcu Özellikleri
Kova Ejderha Burcu Özellikleri
Kova At Burcu Özellikleri
Kova Keçi Burcu Özellikleri
Kova Maymun Burcu Özellikleri
Kova Horoz Burcu Özellikleri
Kova Köpek Burcu Özellikleri
Kova Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın