Magnum Store Ünlülere Buz Gibi Bir Deneyim Yaşattı

Magnum Store İstanbul açılışı ünlü akınına uğradı! Haz tutkunlarının vazgeçilmezi Magnum, Türkiye’de bir ilke daha imza attı ve Magnum Store İstanbul’un kapılarını Bağdat Caddesi’nde dondurma severlere açtı. Çok renkli bir partiyle kutlanan Magnum Store İstanbul’un açılışında Berrak Tüzünataç, Buse Terim, Ece Sükan, Tülin Şahin, Kerem Tunçeri ve Mert Aslan özel tasarımlarıyla yer aldı. Görkemli açılış gecesine Özge Ulusoy, Burcu Esmersoy gibi birçok ünlü isim de katıldı.

zge+Ulusoy

Bugüne kadar tüketicilerine farklı deneyimler sunan dünyanın haz otoritesi Magnum, 2015’e damgasını vuracak bir ilke imza attı. Dünyada 22 ülkede 27 şehirde açılan, haz peşindekilerin buluşma noktası olan ve dondurma deneyimine farklı bir boyut getiren Magnum Store, İstanbul Bağdat Caddesi’nde açıldı.

Kerem+tunceri_Ece+Sukan_Buse+Terim

Magnum Store İstanbul’a özel 3 boyutlu Magnum’lar tasarlayan Berrak Tüzünataç, Buse Terim, Ece Sükan, Tülin Şahin, Kerem Tunçeri ve Mert Aslan gecede kendi seçtikleri kaplama malzemelerinden yaptıkları ilk Magnum’larını konuklara ikram ettiler.

Leyal+Eskin+Yilmaz_Berrak+Tuzunatac_Kerem+Tunceri_Ece+Sukan_Buse+Terim_Tulin+Sahin_+Mert+AslanDoğuş Çabakçor’un müzikleriyle renk kattığı açılış gecesinde Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy gibi birçok isim gece boyu kendilerine özel Magnum lezzetleri yaratma ayrıcalığı yaşadı.

Berrak+Tuzunatac_4

Burcu+Esmersoy

Buse+Terim (1)

Tulin+Sahin_3

Tulin+Sahin_2

Ece+Sukan (1)

Kerem+Tunceri_2

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.