Oral Sevişmeden Korkmayın!

Bir çok çift ilişkiye girmeden önce oral seks yapıyor. Kimisi ikinci seksi yapmak için kimisi ise ilk ilişkinin yerine…

Milyonlarca kişi tarafından uygulanan oral seksin doğru yapılışı doğuştan edinilen bir bilgi değil, oral seksi yanlış yapma korkusu ve ya tabuları yüzünden bu eşsiz hazzın zevkini ne yazık ki herkes çıkaramıyor.

Uzanmaktan başka hiç bir şey yapmadan katıksız zevk alınan oral seks sizce neden harikadır?Biz açıklayalım,

  • Cinsel organda uyarma hissi daha yoğun olur,
  • Hamilelik riski taşımaz
  • Dil, yumuşak ve esnek olduğu için erkeği ön sevişme sırasında tahrik olmasına ve ilişkiye hazırlanırken sert bir ereksiyon elde etmesine yardımcı olur.
  • Ayrıca oral seks diğer seks türleri gibi sevgiyi ifade etmenin başka bir yoludur. oralseks-

Pek çok kişinin cinsel hayatının önemli bir parçası olan bu seks türü hakkında kısıtlamalarınız varsa; Nasıl karşılık vermeniz gerektiğinden korkuyor olabilir ve ya partnerinizin bunu yalnızca zorunlu olduğu için yaptığından şüphe duyduğunuz için yaşıyor olabilirsiniz. Hijyen konusunda rahatsızlık duyuyor olmanızda bir ihtimal. Temel temizlik kurallarına hassasiyet gösteriyorsanız bu ihtimal için endişelenmenize gerek kalmıyor. Ayrıca partneriniz zorunluluktan aşağıya inmiyor. Unutmayın o istemese bunu yapmaz.

oralseks

Bunu biliyor muydunuz?

Oral seksi bir çok kadın sever!  Redbook raporu kadınların yüzde 62’sini oral seks yaptırmayı eğlenceli bulduğunu, yüzde 28’inin biraz eğlenceli bulduğunu yüzde 4’ünün nahoş bulduğunu ve yüzde 2’nin tabusu olduğu için reddettiğini öne sürüyor.

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.