Pelin Öztekin ve Kıvanç Arslan Evleniyor mu?

Pelin Öztekin ve barıştığı nişanlısı Kıvanç Arslan’ın evlilik sorusuna verdiği yanıt magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü çift evleniyor mu?

Pelin Öztekin ve Kıvanç Arslan Ekşi Elmalar evlilik açıklaması

17 Temmuz’da nişan atan ve ayrılığa daha fazla dayanamayan Pelin Öztekin ve Kıvanç Baran Arslan çifti, önceki gün Ekşi Elmalar filminin galasında objektiflere takıldı. Kısa bir ayrılığın ardından yeniden bir araya gelen çift evlilik sorusuna esprili bir yanıt verdi: “Galadan sonra nikâhımız var!”

Pelin Öztekin ve Kıvanç Baran Arslan’ın ayrılığı çok konuşulmuş, ikilinin birbirlerine olan aşklarının bittiği söylenmişti. Oysa ünlü çift geçtiğimiz haftalarda herkesi ters köşeye yatırıp, ortak arkadaşlarının evinde sarmaş dolaş poz vermişlerdi. Ardından Pelin Öztekin ve Kıvanç Arslan çiftinin, galada el ele görüntülenmesi ise evliliğin yakında olduğu şeklinde yorumlandı.

El ele görüntülenen Pelin Öztekin ve Kıvanç Arslan'ın burçları

‘Eski nişanlısı Kıvanç Baran Arslan ile evleniyor mu’ şeklinde haberleri çıkan Pelin Öztekin’in Yeni Astroloji burcu fazlasıyla enerjik bir Oğlak Kaplan, doğum tarihi ise 1 Ocak 1987.  Kıvanç Baran Arslan ise 1 Temmuz 1988 doğumlu bir Yengeç Ejderha Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın