Rogue One A Star Wars Story: Maceraya Devam!

Rogue One  a Star Wars Story için geri sayım başladı! 14 Aralıkta vizyona girecek olan Rogue One Bir Star Wars hikayesi filminin biletleri satışta! Star Wars 8 Türkiye’de!

Rogue One  a Star Wars Story  biletleri için starwarsrogueone sitesinin com.tr uzantısını tıklayarak temin edebilirsiniz. Star Wars 8 Türkiye’de macera devam ediyor. Star Wars serisinin 8. filmi Rogue One için nefesler tutuldu!

Star Wars 8 filminde; Fantastik Macera türündeki Rogue One Star Wars Story Death Star’ın planlarını çalmayı amaçlayan ekibin macerasını anlatıyor ve 1977 tarihine Episode IV Star Wars’un öncesine dönüyor. Film a new hope filminin hikayesinden öncesini konu alıyor. Bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız gibi görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya geliyor.

Gareth Edwards’in yönetmen koltuğunda oturduğu film Reyenge of the sith ve a new hope dönemlerinin arasında geçecek.

Rogue One  a Star Wars Story film afişi

 Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Film afişi

Star Wars Filmin Karakter / Oyuncu kadrosu ise şöyle; 

Star Wars 8 Filminin başrolündeki asi karakter Jyn Erso, Cehennem filminin güzel doktoru Felicity Jones tarafından canlandırılırken, filmin kadrosunda ise Donnie Yen, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker gibi başarılı isimler yer alıyor.

Rogue One  a Star Wars Story 14 Aralık’ta vizyona girecek filmin ön satışa çıkan biletlerinden hemen yerinizi ayırtın!

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın