Seçkin Piriler Canlı Yayında İtiraf Etti…

Seçkin Piriler canlı yayında Kaan Tangöze’nin ihanetinden sonra yaşadıklarını anlatarak itiraf etti: “Kaan’ın kokusunu hala özlüyorum.”

Seçkin Piriler Kaan Tangoze ihanetini anlattı

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’den olaylı bir şekilde boşanan Seçkin Piriler, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Ünlü manken, 4 sene birlikte olduktan sonra evlendiği Kaan Tangöze’nin kendisine nasıl ihanet ettiğini, yaşadığı o zor günleri bir bir anlattı.

Seçkin Piriler, Kaan Tangöze’nin ihaneti için neler dedi? Ünlü manken, Tangöze ve Kıvılcım Ural aşkını nasıl fark etti?

“O haberi aldığımda çok üzüldüm”

“Ben o haberi gördüğümde defileye çıktım, çok kötü haldeydim. Yanına gittiğimde de bana hiçbir şey anlatmadı hep kaçtı. Ankara’ya gittim Kaan ağlıyordu şimdi ne yapacağız dedik. O da çok üzüldü ben de ikimiz de ağladık.”

Kaan Tangoze Kıvılcım Ural aşkı ortaya çıktığında

“Çocuklarımız vardı, ben sonrasında kaldıramadım. Hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktı. Herkes bana ‘ayrılma’ dedi ama ben kendimde o gücü bulamadım ve ayrıldım.”

“O fotoğraflardan sonra Kaan’la birkaç gün birlikte uyuduk ve daha sonra yapamadım. Sonuçta o dönemler hep neden böyle olduğunu düşünmekle geçti. Kendini affettirmek istediyse de ben bunu göremedim.”

“Saçlarım döküldü”

“Ben hep evde çocuk bakıyordum konserlere gitmiyordum. Bana şu anda her şey koyuyor. Ben artık o defteri kapattım. Sonuçta ben değil kendisi rezil oldu her şey ortada fotoğraflarda.”

Seçkin Piriler Kaan Tangöze ihanetini anlatıyor

“Saçlarım döküldü öbek öbek bu süreçte günlerce yemek yemedim, en son 49 kiloya düştüm. Hiçbir kıyafetim olmuyordu, annem bana bakıp bakıp ağlıyordu. Canıma kıymak istemedim ama çok kötü hissetim o dönemde çocuklarım olmasaydı karanlık duygular içine girebilirdim.”

“Bana çok destek veren insan oldu. Ben böyle bir şeyi hiçbir zaman hak etmedim. Ben 10 sene boyunca sadece onun gözüne baktım, kendimi dışarıya kapadım ama o hayatını yaşadı. Ben bu adam için üçüncü çocuğu da yapardım. Hayatımı da bu adama vermiştim, veremeye de devam edecektim.”

“O kadını tanımıyorum”

“Ben asla bu kadını tanımıyorum. Bana bir kere fotoğraf gönderildi bu olaydan 15 – 20 gün önce ben fotoğrafı Kaan’a gösterdim. O da ‘asistanım olarak önerdiler ama ben bu kızı beğenmedim, istemiyorum çalışmayacağım.”

Kaan Tangöze Kıvılcım Ural aşkı ortaya çıktığında

“Karşı tarafın güzel ya da çirkin olmasının gerek yok ikisinde de suç var ben tek tarafı suçlamıyorum.Kaan bana bir şekilde söyleyebilirdi, bu haberleri gazeteden okumayı hak etmedim.”

“Bizim bu olaylar ortaya çıkana kadar Kaan’la aramız iyiydi karı-koca ilişkimiz vardı. Olaydan bir gün önce bile film izlerken kucağına yattım, omuzuna yattım.”

“Kaan’dan asla böyle bir şey beklemezdim. Beni aldatabileceğini asla düşünmezdim, sonuna kadar birlikte olacağız sanıyordum. Birlikte Büyükada’dan ev bakıyorduk. Ama bu olaydan sonra kafamda bazı taşlar yerine oturdu. Bütün konserlerinde o kız ile birlikteymiş.”

“Kaan’a aşık olduğum kadar başka birine aşık olur muyum?”

“Şu an bizi izliyorsa deliriyordur. İki tane çocuğum olduğu için hiçbir şey yapmayacağım. Ama çocuklarımız olduğu için biz ölene kadar görüşeceğiz. Hayatımız boyunca akrabayız. Hayatı boyunca o beni görecek, ben onu. Onunla olan beni kabul edecek, benimle olan onu kabul edecek.”

Kaan Tangöze Seçkin Piriler mutlu günleri

“Hayatın ne olacağı belli olmaz. Tekrar evlenmeyi kesinlikle düşünüyorum. Evleneceğim adama Kaan’a aşık olduğum kadar aşık olur muyum onu bilmiyorum.”

“Kasımda öğrendim. Martta boşandık. Beni abuk sabuk insanlarla yazdılar. Hiçbiriyle bir alakam yok. En kötü gecem ilk öğrendiğim gündü.Uyuyamadım. Kaanı’ın yanına gittiğimde de çok kötüydüm..Dönüşte uçakta sinir krizi geçirdim. Kaan havalimanına inince beni tuvalete götürdü. Kimse görmesin diye.”

“Gülerek geçirmedim bu olayı. Bir süre aynı evde kalmaya devam ettik. Sonra ben devam edemedim.Bu olay başıma geldikten sonra bazı taşlar yerine oturdu. İçime atamadım. Kaan anlatmaktan kaçan bir insan olduğu için gerilim yaşadık. Çocuklar da var. ‘Evleri ayıralım’ dedik.”

“Şarkılarını dinlemiyorum”

“Kasım’dan beri yalnız yatıyorum yatağımda. Hakan ve Volkan var yatağımda. Onlarla uyuyorum artık.Olaydan sonra 15 gün aynı evde kaldık. Sonra o otele taşındı. Mahkemeye gittiğimde sakinleştiricilerin etkisindeydim. Bir de kameralar vardı. Dik durdum.”

“Her insan hata yapar. Bazı hataların geri dönüşü olmuyor. Mutluluklar dilerim.”

“Şarkılarını dinlemiyorum. ‘Senden daha güzel’ şarkısını bana yazmıştı. Bir tek onu dinliyorum. Bir daha öyle bir şarkı yazabileceğini düşünmüyorum.”

“Fotoğraflarını gördüğümde hala sinirim bozuluyor. Ben bakmak istemesem de gözüme sokuluyor zaten.”

“Hakan’ın doğum gününde de iyi uyanmamıştım. volkan’ın doğum gününde de iyi uyanmadım. Özel günlerde kendimi çok kötü hissediyorum. Oğlumun doğum gününde doğum sonrası fotoğrafını paylaştım.”

“Evin heryerinde Kaan’ın fotoğrafları vardı. Hepsini kaldırdım. Gizli bir kutunun içinde duruyorlar. Kaan’dan sonra eşyaları değiştirdim.”

“Ben çocuk pişpişlerken o deniz keyfi yapıyormuş”

“Kıvılcım’ı hiçbir yerde görmek istemiyorum. Kendimden korkuyorum çünkü. O an neler yapabileceğimi kestiremiyorum. Çok isterim gülüp geçmeyi ama psikolojim buna izin vermez.”

Kaan Tangoze Kıvılcım Ural aşkı devam etti

“Büyük konuşmak istemiyorum ama iki dünya bir araya gelse Kaan’a geri dönmem. Çünkü biz artık onunla mutlu olamayız.”

“Yanıma ne zaman gelse bir tarafı mor geliyor. Şimdi beni konuşturmayın. O bana hep işaretli geliyor.”

“Ben çocuk pişpişlerken, o deniz keyfi yapıyormuş. Acayip titiz bir baba. Ben sürekli çocukların peşindeyim. Buna rağmen yaranamıyorum. Ben çocuğuma süt veriyordum o dönem. Konser olmadığı zamanlarda sürekli çocuklarının yanında.”

“Çok sinirlendiğimde attığım mesajlar oldu. Kızın da okuduğunu bildiğim için. Ben Kıvılcım’ı ilk gördüğümde ‘kendine benzeyeni bulmuşsun’ dedim.”

“Yıllarca topuklu ayakkabı giymedim. Bana ‘makyaj yapma, eşofman giy. Elbise giyme’ diyordu. Evliliğimi süresince bana çok iyi, çok sevgi dolu davrandı. Bu olayı öğrenince bir daha hiçbir şey aynı olmadı. Bir taraf ağlarken, diğer taraf gülemez. Bu olayı yaşadığım zaman hala lohusa sayılırdım.”

“Hayatımda aşık olduğum insan Kaan’dır benim. Bu acı öçlüm acısından çok daha kötüymüş. İki çocuğuma da Allah uzun ömür versin. Konser biter eve gelirdi. Ben bilirdim uçaktan iner eve gelirdi. Arada bir stüdyo çalışmasına giderdi, ne yaptıysa orada yapmış zaten.”

“Kokusunu Özlüyorum”

“Kıvılcım’ı Kaan ile arkadaş çevresi tanıştırdı. Kız ona yapışmış zaten. Bütün konserlerinde var. Senden Daha Güzel’i benim için yazmıştı. Bana söylüyordu. Yeni şarkılarını göreceğiz bakalım!”

Seçkin Piriler'in Kaan Tangöze özlemi“Onunla geçen 10 yılı düşündüğümde çok şeyi özlüyorum. Bazen kokusunu özlediğim oluyor. Tişörtünü unutmuş evde. Ben ‘kokusunu özledim’ dediğim bir gün, arkadaşlarım bana onun tişörtünü getirdiler.”

“Eşyaların hepsi, gitarları dahil bizim evde duruyor. Eski resimlerimize bakamıyorum. Çok sinirliyim. ‘Evlilik aşkı öldürür’ derler. Onda ölmüş ama bendeki hiç ölmemişti.”

“Saygı sınırlarımızı zorladık. O bunu anlamıyor. Bunun böyle olmasını hiç istememiştim. Annesi bana ‘kızım üzülme, oğlum sana geri dönecek’ diyor.”

Seçkin Piriler Kaan Tangöze itiraf

“Mesleğimi bıraktığım için çok pişmanım. Erkekler gidiyor ve eski hayatlarına geri dönüyorlar. Olan kadına oluyor.Ben o evde anılarla yaşamaya devam ediyorum, o kendine yeni ev açtı yoluna devam ediyor.”

“Gazetede haberlerimiz çıktığında yanıma gelip ‘Seçkin bak biz ayrılıyormuşuz’ diye gösterirdi. Sonra Allah korusun der, konuyu kapatırdık. Kendi ailesi de şok oldu. Evde de güzel giyinirdim, kendimi hiçbir zaman salmadım.”

“Hakan, babasıyla ayrıldığımızı onun artık başka bir hayatı olduğunu biliyor.”

26 Aralık 1980 doğumlu olan ünlü manken Seçkin Piriler’in Yeni Astroloji burcu Oğlak Maymun.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın