Şener Şen Cumhurbaşkanlığı Ödülü Konuşması

Şener Şen Cumhurbaşkanlığı Ödülü Konuşmasında Ödülünü Toplumsal Barışa Armağan Etti! Usta Oyuncu Şener Şen’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Sık sık Sohbet Ettiği Gözlerden Kaçmadı.

Şener Şen Cumhurbaşkanlığı Büyük Ödülü

Şener şen bu yıl Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük  ödülünü aldıCumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri sahiplerini buldu. Gecede ödülünü alan Şener Şen’in ödül konuşması dikkat çekti. Usta oyuncu Şener Şen Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük  ödülünü aldığında şu sözleri söyledi;  “Hikayeler hayatı nasıl yaşayabiliriz konusunda bize yol göstericilerdir. Ben canlandırdığım karakterlerin iyiye ve doğruya hizmet etmesi için özenle seçtim.Bir aktör için intihar sayılabilecek uzun yıllar istediğim hikayeyi bekledim.İyiyi, doğruyu ve güzeli arayan toplumların her zaman barış içinde yaşayacağıma inandım. Bu ödülü toplumsal barışımıza bir katkısı olması umudu ile kabul ediyorum.”

Şener Şen ödül töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yan yana oturdu ve Şener Şen‘in filmlerinden alınan kesitlerle hazırlanan biyografi de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sık sık gülümsediği görüldü.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın