Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik Tekrar Evleniyor!

Beşiktaş Kulübü’nün eski başkanı ve iş adamı Serdar Bilgili ile bir yıl önce boşanan Nazlı Çelik önceki gün Arnavutköy’de el ele görüntülendi. Ünlü çiftin tekrar evleneceği dedikoduları ise gündeme bomba gibi düştü.

Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik barıştı

Ünlü iş adamı Serdar Bilgili ile haber spikeri Nazlı Çelik barışma kararı aldı. Bir yıl önce boşanan ünlü çift önceki akşam Arnavutköy Hudson’da yemek yedi ve ardından mekandan ayrılan ikili el ele objektiflere takıldı.

Evliliklerini tek celsede bitiren Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik tekrar barıştı. Restorandan el ele çıkarken görüntülenen çift 2015 yılının Şubat ayında evlenmiş, 6 ay evli kaldıktan sonra boşanmıştı. Bir yıl ayrı kalan çift yeniden barıştı.

Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik tekrar evlenecek mi?

Gündeme bomba gibi düşen Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik’in barışma haberleri, tekrar evleneceklerine dair iddiaları da peşinden getirdi. Arnavutköy’den aynı araçla ayrılan ikili soruları yanıtsız bırakırken, çifte yakın kaynakla Bilgili ve Çelik’in tekrar evleneceklerini doğruladı.

Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik el ele görüntülendi

Eski eşiyle tekrar evleneceği iddia edilen Nazlı Çelik’in Yeni Astroloji Burcu Başak Yılan. 1.62 boyundaki ünlü spikerin doğum tarihi ise 20 Eylül 1977. Ünlü işadamı Serdar Bilgili’nin Çin Burcu ise Tavşan.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın