Seren Serengil Gülben Ergene “Gazetecilere gösterdiğin…”

Seren Serengil’den Gülben Ergene Şok Sözler! “Gazetecilere gösterdiğin zikirmatiği elinden hiç bırakma. Çünkü bu dünyada da öbür dünyada da ihtiyacın olacak.”

Seren Serengil Gülben Ergen düşmanlığı bitmiyor! Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in boşanma haberinin ardından Seren Serengil Gülben Ergen‘e açtı ağzını yumdu gözünü! Seren Serengil Gülben Ergen arasındaki bitmeyen kavga neden?

Seren Serengil Gülben Ergen Kavgası

Seren Serengil Gülben Ergen Neden Küstü?

Seren Serengil 10 sene önce Gülben Ergen’in sevgilisiyle arasını açtığını söylüyor. Gülben Ergen yüzünden çok gözyaşı döktüğünü söyleyen Seren Serengil Duymayan Kalmasın programında şu açıklamaları yaptı; “Gülben menfaati bitince çekip gidecek bir kadın, ben Mustafa Erdoğan’la barışacağını düşünüyorum. Erhan Çelik Gülben Ergen ile evlenerek kariyerine zarar verdi. “

Seren Serengil sosyal medya hesabından da Gülben Ergen’i yaylım ateşine tuttu işte o sözler!

“Saygıyı hak etmek için tertemiz bir geçmişe, tertemiz bir bugüne, tertemiz bir kişiliğe ihtiyaç vardır. Kimseyi yaralamadan kimseye nankörlük yapmadan hiçbir ahlaki değere ters düşecek unsurlar barındırmamak lazım yaşam hikayende… Kimseyle arkadaşlık edip sevgilisine, kocasına yan gözle bile olsun bakmamak lazım, elinden almamış olmak lazım. Lazım da lazım… O kadar şey lazım ki sende olmayan… Bana saygı duy demekle, yaptığın ibadeti bile paylaşarak sahtekarlık yapmakla, kendine yalandan haberler yaptırarak ivme kazandırmaya çalışmakla saygı edinilmiyor. Çünkü saygı duymak, duyulmak, duyulası olmak istemekle yönlendirmeyle olmuyor. Olsaydı şu an saygı isteyen değil, saygı duyulan olurdun. İstediğine göre duyulan olmamışsın, sen unutuyorsun ama herkes hatırlıyor; Yeşim hatırlıyor, Muazzez hatırlıyor, Derya hatırlıyor, Öykü hatırlıyor, Seren hatırlıyor nicelerine sorsan ne kadar çok hatırlayanın var senin… Unutulmayan Best Of larında birinci sıradasın onların… Nasıl bir yara açtıysan ömür boyu dillerinden düşürmeseler hakları… Zehir zemberek konuşuyorsun dediğin herkesin hayatına bıraktığın kendi zehrin olmasın sakın… Onlar da yaptıklarını konuşuyorlar duymaya tahammül edemediğin kendi yaptıkların aslında. Yani düşün insanlar nasıl tahammül göstermişler sana, kendi yaptıklarını duymaya tahammülün yokken! Bir de bunları bu insanlara yaşattın sen. Kimsenin kıskanacağı gıpta edeceği, özeneceği, örnek alacağı ne bir geçmişin ne de bugünün var. Seninle ilgili sadece bir kişi konuşsaydı ‘Hadi kıskanıyor’ diyebilirdik. Bütün Türkiye konuşuyorsa bence o gazetecilere gösterdiğin zikirmatiği elinden hiç bırakma. Çünkü bu dünyada da öbür dünyada da ihtiyacın olacak.”

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın