Şeyma Subaşı Kim Paylaştı Bilmiyorum!

Şeyma Subaşı Kim Paylaştı Bilmiyorum ama Birisi Bu Yazıyı Yollamış!

Şeyma Subaşı  kim paylaştı bilmiyorum ama birisi bu yazıyı yollamış dedi ve sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Bir takipçisinin Şeyma Subaşı hakkında olumsuz söylemlere karşı yazmış olduğu yazı hakkında şu sözleri dile getirdi.

Nereden olduğunu bilmiyorum birisi bu yazıyı yollamış. Şansa gördüm. Her zaman pozitif olmaktan-iyi düşünmek ve iyi olmaktan bahsederim ya… İşte ben yine aynı şeyi söyleyeceğim. Hayatta pozitif olmak bana hep kazandırdı. (Hiçbir zaman savaşa girmiş olmamama rağmen) Elbet bir gün her şeyi (neyin-nasıl olduğunu-başladığını -sürdüğünü-bittiğini-tekrar başladığını) gerçekleriyle öğreneceksiniz ama tabi ki de isteyen istediğine -duyduğuna inanıp düşünmekte serbest. Bu arada son olarak sunu söylemeliyim ‘gerçek’ enerjinin farkındayım gerçek olan herkese çok teşekkürler..) Sevgiler (ve yazı için tekrar…)”

Şeyma Subaşı’na gelen o yazıyı ise şu sözleri içeriyor;

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı Kim

Şeyma Subaşı Kimdir?

Samsun doğumlu olan Moda Tasarımcısı Şeyma Subaşı 2008 yılında katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasıyla medya dünyasına adım atmıştır. 16 yaşında katıldığı Miss Turkey yarışması Şeyma Subaşı‘nın hayatını şekillendirmesinde önemli rol oynamıştır. Moda Tasarımı öğrencisiyken Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğu üstlendiği “Varmısın Yokmusun” yarışmasıyla adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk uzun süre magazin kulislerinde konuşulmuş ancak ikili bu sözler karşısında sessizliğini korumuştur. Şeyma Subaşı giyimi ve yaşam tarzıyla bir çok kadının takibinde. Paylaşımları bir çok ünlü tarafından takip edilen Şeyma Subaşı’nın “Burning Man” festivalinde çektirdiği fotoğraf ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın da dikkatini çekmiş ve kendisine sosyal medya üzerinden iş teklifinde bulunmuştu.

Şeyma Subaşı Varmısın Yokmusun adlı yarışmadan 69 bin TL ödül ile ayrılıp daha sonra Acun Ilıcalı’nın yapımcılığı üstlendiği Yok Böyle Dans yarışmasında kostüm tasarımcısı olarak çalışmıştır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın