Şok Haber: Ebru Gündeş Reza Zarrab’tan Boşanıyor!

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın boşanma haberi gündeme bomba gibi düştü. ABD’de tutuklu olan ünlü iş adamı boşanmayla ilgili neler dedi?

Ebru Gündeş Rıza Sarraf boşanıyor mu

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ABD’de tutuklu olan kocası Reza Zarrab’tan boşanma kararı aldı. Ünlü iş adamı ise eşinin boşanma isteğini avukatı aracılığıyla duyurdu.

Açıklamada, “13.09.2016 itibariyle eşim Ebru Gündeş, avukatı aracılığı ile tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığı ile üzerimde baskı uygulamış ve son olarak da 23.09.2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır.” ifadeleri kullanıldı.

Reza Zarrab imzalı yazıda, “İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı üzülerek kamuoyununa bildiririm.” açıklaması da yer aldı.

Rıza Sarraf, 6 ay önce tatil için gittiği Miami’de gözaltına alınmış, 4 gün sonra ise İran’a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamalarından Amerika’da tutuklanmıştı.

İşte Rıza Sarraf’ın avukatı aracılığıyla yaptığı Ebru Gündeş’in boşanma kararını duyurduğu o açıklama:

Reza Zarrab Ebru Gündeş boşanma açıklaması

Eşinden boşanma kararı alan Ebru Gündeş’in Yeni Astroloji burcu Terazi Kaplan, doğum tarihi ise 12 Ekim 1974. Yaklaşık  6 aydır Amerika’da tutuklu bulunan Reza Zarrab ise 12 Eylül 1983 doğumlu bir Başak Domuz Burcu.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın