SON DAKİKA! Erhan Çelik Gülben Ergen Boşanıyor!

Erhan Çelik ve Gülben Ergen boşanıyor! Peki, ünlü çift bu kararı ne için aldı?

Gülben Ergen yaklaşık 8 yıl süren Mustafa Erdoğan ile evliliğini bitirdikten sonra kalbini aşka kapamıştı. Taa ki Erhan Çelik o kapıyı tekrar çalana kadar. Ünlü çiftin aşkı uzun süre magazin gündemine konu oldu. Çiftin yapmış olduğu Umre seyahati uzun süre dillerden düşmemişti. Keza sosyal medya paylaşımları da öyle.

Peki ünlü çifte ne oldu?

Erhan Çelik ilk açıklamayı yaptı ve…

 “Amerika dönüşü gazetecilere açıklama yapacağını belirten Gülben Ergen sessizliğini korurken Erhan Çelik cephesinden bir açıklama geldi;

Erhan Çelik;  “Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki duyuruyu sizinle paylaşmak istedim. Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedenle doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum.”

Gülben Ergen bu açıklamanın hemen sonrasında instagram sayfasında boşanacaklarını duyurdu işte o paylaşım!

Gülben Ergen’in instagram paylaşımı

 “Çocukların ara tatilleri var. Sekiz gün üç oğlumla birlikte Amerika’ya gideceğim. Cevap hakkımı dönüşüme saklıyorum. Amerika dönüşü cevap vereceğim” açıklamasının ardından instagramda yaptığı açıklama ile boşanacak mısınız sorularına son noktayı koydu.

Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur…Kararım en hayırlısıdır… Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır.

gulben-ergen-erhan-celik-bosanma

Şimdi ise akıllarda tonlarca soru var! Bu evlilik neden bitiyor? Gülben Ergen ve Erhan Çelik ayrılığının perde arkasında ne var?

Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in Yeni Astroloji burçları:

Erhan Çelik’in Yeni Astroloji burcu Başak Fare. Ünlü habercinin doğum tarihi ise 2 Eylül 1972. İlginç bir tesadüf ki, ünlü şarkıcı Gülben Ergen de eşi gibi Başak Fare burcu. Ergen ise 25 Ağustos 1972 doğumlu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın